Titulinis » Naujienos » K.Miuller pelnė net 8 įvarčius, o Lietuvos rinktinė pratęsė pergalių seriją Baltijos čempionate

2022-11-26
Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą Baltijos moterų ledo ritulio čempionate (BWHC).

Šeštadienį Latvijoje vykusiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 11:3 nepaliko vilčių Estijos rinktinei. Ši pergalė leido lietuvėms sėkmingai užbaigti rungtynių su varžovėmis iš Estijos seriją – per tris tarpusavio susitikimus visas tris pergales iškovojusi Lietuvos rinktinė oponentėms neleido iškovoti nė taško.

Šeštadienio rungtynėse įsimintiną pasirodymą surengė Klara Miuller: puolėja pelnė net aštuonis įvarčius ir tapo geriausia šių rungtynių žaidėja. Du įvarčius pelnė ir šešis rezultatyvius perdavimus šios dienos rungtynėse atliko Ramunė Maleckienė, o vienas įvartis – Sabinos Zakharchenko sąskaitoje.

Pirmą kartą šiame sezone Lietuvos rinktinės vartus gynė Aušra Norkūnienė.

Po pergalės Lietuvos rinktinė išlieka antroje BWHC pozicijoje į priekį užleisdama tik taškų dar nepraradusią „Laima“ komandą. Kitas rungtynes mūsų šalies atstovės žais būtent su čempionato lyderėmis, o rungtynės vyks gruodžio 10 dieną Elektrėnų ledo rūmuose.