Titulinis » Naujienos » Klaipėdos SKT laimėjimas

Klaipėdos SKT laimėjimas

2013-02-07
NVLRL informacija
Vasario 3 dieną įvyko Nacionalinės vaikų ledo ritulio varžybos tarp U-12 amžiaus grupės Kaliningrado FNK 1 ir Klaipėdos SKT komandų. Šį susitikimą laimėjo Klaipėdos SKT ekipa rezultatu 2:7 (0:0, 1:4, 1:3).

Komandų susitikimas prasidėjo aršia kova, tiek kalingradiečiai, tiek klaipėdiškiai stengėsi atakuoti, bet netaikliai, pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis, palikęs žaidimo intrigą.

Antrajam kėliniui įpusėjus klaipėdiškiai turėjo kiekybinę žaidėjų daugumą, jie tuo pasinaudojo ir surengė taiklią ataką, bet netrukus Kaliningrado FNK 1 atsakė tuo pačiu. Nieko nelaukę klaipėdiškiai pasiuntė dar vieną įvartį į varžovų vartus. Po to sekė dar pora.

Trečiajame kėlinyje kalingradiečiai pelnė dar vieną įvartį, tačiau jis buvo paskutinis. Klaipėdos SKT pelnė dar tris įvarčius ir įtikinama pergale laimėjo šį susitikimą.

Kaliningrado FNK 1 – Klaipėdos SKT 2:7 (0:0, 1:4, 1:3)

Kaliningrado FNK 1: V. Žerebjev ir S. Nesterov po 1 įvartį.

Klaipėdos SKT : E. Noreikia 3, V. Kaveckas ir A. Palšauskas po 2 įvarčius.