Titulinis » Naujienos » Kietose rungtynėse „Rokiškis“ įveikė elektrėniečius ir įsitvirtino antroje Lietuvos čempionato vietoje

2016-02-01
 alinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) antrą vietą čempionate užimanti Rokiškio „Rokiškio“ ekipa Vilniaus „Pramogų arenoje“ 8:1 (3:0, 3:0, 2:1) nugalėjo trečią pralaimėjimą per keturias dienas patyrusius Elektrėnų ESSM-2000 ledo ritulininkus.

Itin kietose rungtynėse komandos surinko net 89 baudos minutes. Vien per antrąjį kėlinį ESSM-2000 ekipa buvo nubausta 43 baudos minutėmis, o viso elektrėniečiai surinko 55. „Rokiškio“ komandai tris įvarčius įmušė Saulius Limontas (18:40, 27:03 ir 43:33), po kartą pasižymėjo Karolis Sveikauskas (4:42), Antanas Rukšėnas (14:04), Dominykas Deksnys (26:05), Simas Sakaitis (28:59) ir Žygimantas Grunevas (49:54).

Vienintelį įvartį Elektrėnų komandai įmušė Evaldas Gudonis (46:12).

Po šios pergalės „Rokiškio“ (32 tšk.) ekipa nuo trečioje vietoje esančios „Juodupės“ (26 tšk.) padidino atotrūkį iki šešių taškų, tuo tarpu ESSM-2000 (4 tšk.) ledo ritulininkai tarp septynių komandų žengia paskutinėje vietoje.

Kitas rungtynes „Rokiškio“ ekipa žais vasario 6-ą dieną su Vilniaus „Geležiniu vilku“, o ESSM-2000 ledo ritulininkai vasario 2-ą susitiks su Elektrėnų „Energija“.