Titulinis » Naujienos » Keturiolikmečių diviziono starte - triuškinanti „Geležinio vilko“ pergalė

Keturiolikmečių diviziono starte - triuškinanti „Geležinio vilko“ pergalė

2014-10-19
Šeštadienį Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje (NVLRL) sužaistos pirmosios keturiolikmečių diviziono rungtynės, kuriose susitiko Vilniaus „Geležinio vilko“ ir Elektrėnų SSM komandos.

Svečiuose rungtyniavę vilniečiai 10:1 (1:0, 3:1, 6:0) sutriuškino elektrėniškius ir iškovojo pirmuosius taškus čempionate.

Pirmame kėlinyje į vartus krito tik vienas įvartis - Vilniaus komandą į priekį išvedė Timonas Mažulis (7:53).

Jau antrojo kėlinio pradžioje Elektrėnų ekipos auklėtinis Danilas Drozdovas išlygino rezultatą, tačiau „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai netrukus per tris minutes įmušė tris įvarčius (du kartus pasižymėjo Lukas Washco, kartą - Justas Fedoravičius) ir padidino persvarą iki trijų - 4:1.

Trečiame kėlinyje vilniečių gretose du kartus pasižymėjo Avgustinas Silinas, po kartą Arnas Milsiukas, Jaromiras Šusterovas, J.Fedorovičius ir L.Washco.

Kitos keturiolikmečių diviziono rugntynės bus žaidžiamos spalio 25-ą dieną, kuriose susitiks Klaipėdos SKT ir Kaliningrado FNK ledo ritulininkai.