Titulinis » Naujienos » Kauno „Tigrai“ metus pradėjo nesunkia pergale

Kauno „Tigrai“ metus pradėjo nesunkia pergale

2017-01-08
 Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse šeštadienį Kauno „Tigrai“ Vilniuje nesunkiai 7:1 (2:0, 0:0, 5:1) įveikė Vilniaus „Geležinį vilką“ ir grįžta į kovą dėl ketvirtos vietos čempionate.

Kauniečiai raktą į pergalę rado tik antroje rungtynių pusėje. Pirmajame kėlinyje Jonas Viknius (08:14) ir Remigijus Guoga (15:19, dauguma) pelnė po įvartį ir „Tigrai“ išsiveržė į priekį.

Tik pražangomis pažymėtame antrajame kėlinyje komandos daugiau nepasižymėjo, o lemiama persvara įgyta trečiajame kėlinyje, kai „Tigrai“ per aštuonias su puse minutės pelnė keturis įvarčius ir atitrūko net 6:0. Pasižymėjo Jurijus Kviatkovskis (43:32, dauguma), Ulfas Oscaras Wiliamas Sollinas (45:20), Erikas Sadauskas (51:54) ir R.Guoga (51:58).

Vilnietis Ignas Romaškevičius (53:41) pelnė garbės įvartį jauniesiems vilniečiams, pasižymėjęs daugumoje.

„Tigras“ Dovydas Streckis (59:22) padėjo tašką rungtynėse (59:22).

Nors komandos panašiai kartų grasė varžovų vartams (vilniečiai metė 43 kartus, kauniečiai – 44), „Tigrų“ vartininkas Maksimas Čiževskis atrėmė net 97,67 proc. visų metimų, kai jo kolega Simas Baltrūnas tik 84,09 proc.

Kitos čempionato rungtynės įvyks pirmadienį Elektrėnuose, kur kauniečiai svečiuosis čempionato lyderės, Elektrėnų „Energijos“ tvirtovėje.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         10 10  0  0   0   75:21  30
2. Vilniaus „Hockey Punks“      10  6  1  0   3   51:32  20
3. Juodupės „Juodupė“           10  6  1  0   3   60:28  20
4. Rokiškio „Rokiškis“          10  3  0  1   6   26:35  10
5. Kauno „Tigrai“               12  3  0  0   9   40:80   9
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  10  1  0  1   8   17:73   4