Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ šventė antrą pergalę prieš Trakų „Galvę“

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ šventė antrą pergalę prieš Trakų „Galvę“

2022-03-06
 Kovo 2 d. Kaune antrai tarpusavio akistatai ant ledo susitiko Kauno „Bizonai-Ekobazė“ ir Trakų „Galvė“. Pirmo rato rungtynėse Vilniuje Trakų komanda kauniečiams nusileido tik po baudinių serijos. Revanšas Kaune „Galvei“ nepavyko – „bizonai“ varžovus įveikė rezultatu 5:2 (0:0, 4:1, 1:1).

Pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnė nė viena komanda.

Antrasis kėlinys išryškino rungtynių lyderius – Kauno komandą. „Galvę“ skandino jų pačių klaidos – du „bizonų“ įvarčiai buvo pelnyti kauniečiams išnaudojus kiekybinę žaidėjų persvarą. Pirmąją kėlinio minutę rezultatyviai ataką užbaigė kaunietis Michail Starkov (1:0, 20:56, rez. perd. Šarūnas Citavičius, Artūras Gavrilovas). Antro „bizonų“ įvarčio ilgai laukti nereikėjo – taikliai smūgiavo Darius Garlinskas (2:0, 22:00, rez. perd. Vytautas Petraitis). Po aštuonių minučių „Galvės“ vartininką Albertą Grinevičių suklaidino ir įvartį įmušė Adas Kirdeikis (3:0, 27:54, rez. perd. Giedrius Kazlauskas, Michail Starkov). Įpusėjus susitikimui savo pirmąjį įvartį įmušė ir „Galvė“: Kauno komandos vartininką Modestą Baltrūną pergudravo Simonas Jasiulis (3:1, 33:20, rez. perd. Artūras Vyšniauskas). Šį įvartį netrukus eliminavo Adas Kirdeikis (4:1, 36:51, rez. perd. Michail Starkov, Darius Garlinskas).

Trečiajame kėlinyje Trakų komanda bandė vytis kauniečius ir žaidimo tempas augo. „Galvės“ nesėkmei „Bizonų-Ekobazės“ atotrūkį padidino Dovydo Žiūko tikslus metimas (5:1, 55:15, rez. perd. Aleksandras Filinas). Rungtynių įvarčių sąskaitą uždarė „Galvės“ žaidėjo Andriaus Karpičiaus įvartis (5:2, 56:30, rez. perd. Rokas Parangovskij, Marius Gaidys).