Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ suklupo prieš Vilniaus „Ober-Haus“ komandą (FOTO)

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ suklupo prieš Vilniaus „Ober-Haus“ komandą (FOTO)

2022-01-21
Sausio 23 dienos popietę vyko dar vienas nelengvas LRML čempionato mūšis tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Kauno „Bizonų-Ekobazės“ ledo ritulininkų. „Bizonams“ sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas, tačiau dažniau klysdami ir žaidę mažumoje kauniečiai sugebėdavo apsiginti nuo varžovų. „Ober-Haus“ palaužė kauniečius rezultatu 4:1 (1:1, 1:0, 2:0).

Pirmasis rungtynių įvartis įskaitytas įpusėjus kėliniui: gražų įvartį į Tomo Urbono saugomus kauniečių vartus įmušė Edvardas Valickas (1:0, 14:47, rez. perd. Vitalijus Sevruk, Mantas Sakaitis). Po trijų minučių sumaištis „Ober-Haus“ gynyboje vilniečiams kainavo įvartį: „Ober-Haus“ vartininkas Boleslav Konopackij neatrėmė Ado Kirdeikio metimo (1:1, 17:38, rez. perd. Michail Starkov).

Antrajame kėlinyje Vilniaus komanda vėl išsiveržė į priekį. Pasinaudojęs „bizonų“ gynybos klaida ritulį į vartus pasiuntė Vitalijus Sevruk (2:1, 27:56, rez. perd. Edvardas Valickas, Remigijus Valickas).

Trečiasis kėlinys visais atžvilgiais buvo sėkmingesnis „Ober-Haus“ komandai. Kauniečiai vis šildė baudų suolelį, o Vilniaus komanda savo sąskaitą papildė dar dviem įvarčiais. Baigiantis kėliniui įvartį pelnė Gintautas Bulauka (3:1, 55:55, rez. perd. Ivan Reis, Remigijus Valickas). Švieslentei skaičiuojant paskutines susitikimo minutes dar vieną vilniečių ataką pataisė ir rezultatyviai užbaigė Edvardas Valickas (4:1, 58:24, rez. perd. Barry Nabuurs, Vitalijus Sevruk).

Šio susitikimo geriausi žaidėjai – Vitalijus Sevruk („Ober-Haus“) ir Marius Kubilius („Bizonai-Ekobazė“).