Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ peržengė ir Vilniaus „Lokių“ barjerą (FOTO)

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ peržengė ir Vilniaus „Lokių“ barjerą (FOTO)

2021-12-25
 Gruodžio 22-osios vakarą Kaune paskutinėms šiais metais LRML čempionato rungtynėms ant ledo susitiko Vilniaus „Lokiai“ ir Kauno „Bizonai-Ekobazė“. Tarp dviejų šį sezoną tvirtu žingsniu žengiančių komandų užvirusi kova baigėsi kauniečių pergale. „Bizonai-Ekobazė“ nugalėjo „Lokius“ rezultatu 2:4 (0:2, 0:1, 2:1).

Prasidėjus rungtynėms Kauno „Bizonai-Ekobazė“ vilniečiams pateikė rimtą pareiškimą – per pirmųjų dvylika minučių įmušė du įvarčius. Kauniečiams žaidžiant daugumoje pirmuoju įvarčiu „Lokių“ vartininką Kristupą Pranckietį nuginklavo Sergejus Kiršys (0:1, 06:17, rez. perd. Adas Kirdeikis), o antroje sėkmingoje atakoje pasižymėjo Adas Kirdeikis (0:2, 11:41, rez. perd. Michail Starkov, Martynas Petrauskas).

Įpusėjus rungtynėms „Lokiai“ susigriebė ir ėmė aktyviau gintis, deja – ne visada leistinais būdais. Kauno komandai vėl gavus progą sužaisti turint žaidėjų kiekybinę persvarą, antro šanso nepraleido ir savarankiškai įvartį pelnė Adas Kirdeikis (0:3, 31:54).

Visgi paskutinį kėlinį rezultatyvesni buvo Vilniaus „Lokiai“. Trečiąją kėlinio minutę pro „bizonų“ gynėjus ir vartininką Tomą Urboną į vartus prasmuko Aurimo Čepačio mestas ritulys (1:3, 42:04, rez. perd. Karolis Janušauskas). Nuolat susitikimo eigoje tarp ledo ritulininkų įsiplieskdavę nepasitenkinimai dėl grubaus varžovų žaidimo išsiliejo maksimaliai – kumščius į darbą paleido Kauno komandos žaidėjas Dovydas Žiūkas ir „Lokių“ atstovas Dmitrij Grikien. Vilniečiai įrodė dar nesudedantys lazdų – ritulį į Kauno komandos vartus pasiuntė Karolis Rusinas (2:3, 52:58, rez. perd. Genrich Abragimovič). Tačiau po poros minučių kilusį „Lokių“ entuziazmą numalšino kauniečio Lino Paražinsko įvartis (2:4, 54:49, rez. perd. Dovydas Žiūkas, Marius Stančiauskas).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Aurimas Čepaitis („Lokiai“) ir Adas Kirdeikis („Bizonai-Ekobazė“).