Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Feniksą“ (FOTO)

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Feniksą“ (FOTO)

2021-11-16
 Lapkričio 10-ąją Kaune vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai „Bizonai-Ekobazė“ įveikė Vilniaus „Feniksą“. Optimistiškai naują sezoną pradėję „Fenikso“ ledo ritulininkai nusileido svariu rezultatu 7:2 (2:1, 2:0, 3:1). Kauniečių vartai buvo patikėti Tomui Urbonui, „Fenikso“ vartus sergėjo Tadas Ūselis.

Jau nuo pradžių abi komandos netaupė jėgų ir žaidė veržliu tempu. Ketvirtąją susitikimo minutę svečiai užklupo „Bizonų-Ekobazės“ žaidėjus nepasiruošusius ir įsūdė pirmąjį rungtynių įvartį. Pasižymėjo Andrej Naumčik (0:1, 03:17, rez. perd. Karolis Kasperavičius). „Bizonai-Ekobazė“ skolingi neliko: rezultatą išlygino Simo Bakaus tikslus metimas (1:1, 03:48, rez. perd. Sergejus Kiršys). Įpusėjus kėliniui kauniečiai persvėrė rezultatą ir ledą petraukai paliko jau pirmaudami. Rezultatyviai ataką užbaigė Sergejus Kiršys (2:1, 09:19, rez. perd. Darius Garlinskas).

Antrajame kėlinyje atotrūkis padidėjo dar dviem įvarčiais. „Bizonų-Ekobazės“ sąskaitą papildė Justo Misikonio įvartis (3:1, 28:43, rez. perd. Marius Stančiauskas) bei meistriškas individualus Lino Paražinsko įvartis (4:1, 32:51).

Nors trečiajame kėlinyje rungtynių teisėjai Kauno ledo ritulininkus dažnai sodino ant baudų suolelio, „Feniksas“ iš savo kiekybinės persvaros aikštėje naudos nepešė. Kaip ir pimasis, trečiasis kėlinys prasidėjo Vilniaus komandos įvarčiu: „bizonų“ vartininką parklupdė Ernestas Čepulis (4:2, 40:38). Kitaip negu „Feniksas“, Kauno komanda išnaudojo varžovų klaidą ir daugumoje įmušė dar vieną įvartį. Jo autorius – Justas Misikonis (5:2, 44:34, Dovydas Žiūkas). „Bizonai-Ekobazė“ neleido abejoti savo pranašumu iki pat rungtynių pabaigos. Įpusėjus kėliniui vilniečių gynėjus pergudravo Šarūnas Citavičius (6:2, 48:19, rez. perd. Dovydas Žiūkas, Marius Kubilius). O kol „Fenikso“ mesti rituliai niekaip „netilpo“ į kauniečių vartus, „bizonai“ sudavė galutinį skaudų smūgį: žaidžiant mažumoje Dovydas Žiūkas individualiu įvarčiu uždarė rungtynių įvarčių sąskaitą (7:2, 50:37).

Geriausiu žaidėju Kauno „Bizonų-Ekobazės“ gretose pripažintas Dovydas Žiūkas, Vilniaus „Fenikso“ – vartininkas Tadas Ūselis.