Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ nusileido Kauno „Bizonų-Ekobazės“ ledo ritulininkams

„Kaunas Hockey“ nusileido Kauno „Bizonų-Ekobazės“ ledo ritulininkams

2022-04-05
 Balandžio 4 d., kol Vilniuje kovėsi Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Orakulas“, Kaune pečius surėmė dvi Kauno komandos: „Kaunas Hockey“ ir „Bizonai-Ekobazė“. Kaip ir pirmoje šių komandų akistatoje, „Bizonai-Ekobazė“ įveikė varžovus svariu rezultatu. Skirtingai nei Vilniuje tuo pat metu vykusios rungtynės, susitikimas tarp kauniečių pasižymėjo įvarčių gausa. „Kaunas Hockey“ oponentams nusileido rezultatu 3:8 (1:2, 0:3, 2:3).

Pirmąjį kėlinį minimalia persvara laimėjo „bizonai“. Pirmas įvartis įmuštas į Modesto Baltrūno ginamus „Bizonų-Ekobazės“ vartus. Įvarčio autorius – Vincentas Putrius (1:0, 07:37, rez. perd. Elvinas Malcius). Nepraėjus nė minutei rezultatas buvo išlygintas: taikliai smūgiavo Justas Misikonis (1:1, 08:24, rez. perd. Marius Stančiauskas, Dovydas Žiūkas). Baigiantis kėliniui „Kaunas Hockey“ vartininkas Ovidijus Vaičiūnas neatrėmė dar vieno metimo: įvartį įmušė „bizonas“ Adas Kirdeikis (1:2, 18:35, rez. perd. Sergejus Kiršys, Michail Starkov).

Įpusėjus rungtynėms Kauno „Bizonų-Ekobazės“ žaidimas įsisiūbavo: antrame kėlinyje neleidę oponentams pelnyti nė vieno įvarčio, „bizonai“ į jų vartus įsūdė tris: dar vienas įvartis krito nuo Ado Kirdeikio rankos (1:3, 24:43, rez. perd. Šarūnas Citavičius), kiek vėliau pasižymėjo Dovydas Žiūkas (1:4, 36:44, rez. perd. Justas Misikonis), o antrą kėlinį užbaigė Sergejaus Kiršio tikslus metimas (1:5, 38:44, rez. perd. Adas Kirdeikis, Marius Stančiauskas).

Tokiu pat užsidegimu „Bizonai-Ekobazė“ savo hegemoniją tęsė ir trečiame kėlinyje: antrą kartą įvartį įmušė Dovydas Žiūkas (1:6, 43:26, rez. perd. Adas Kirdeikis), po kurio laiko individualų įvartį pelnė Michail Starkov (1:7, 48:37). Įpusėjus kėliniui progą sužaisti daugumoje „bizonai“ išnaudojo – į „Kaunas Hockey“ vartus krito Šarūno Citavičiaus sviestas ritulys (1:8, 50:53, rez. perd. Adas Kirdeikis, Martynas Petrauskas). Baigiantis rungtynėms susigriebė ir „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai: savo komandai įvartįpelnė Tomas Lietuvnikas (2:8, 55:30, rez. perd. Olegas Krugliakovas). Dar kartą Tomo Lietuvniko mestas ritulys „bizonų“ vartų tinklą pasiekė paskutinę susitikimo sekundę (3:8, 59:59, rez. perd. Virginijus Spaičys).