Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ namų aikštėje nusileido Vilniaus „Orakului“ (FOTO)

„Kaunas Hockey“ namų aikštėje nusileido Vilniaus „Orakului“ (FOTO)

2021-11-16
 Lapkričio 15-osios vakarą Kaune sužaistos dar vienos LRML čempionato rungtynės. Šįkart pečius surėmė dvi stiprios ledo ritulio komandos: „Kaunas Hockey“ ir Vilniaus „Orakulas“. Kiek kuklesne sudėtimi žaidusiems vilniečiams rungtynės Kaune sėkmingos jau antrą kartą. Nugalėjęs Kauno „Bizonų-Ekobazės“ komandą jų pačių aikštėje „Orakulas“ išplėšė pergalę ir iš „Kaunas Hockey“ rankų. Kauniečiai nusileido minimaliu skirtumu 2:3 (0:1, 2:1, 0:1).

„Orakulas“ pirmąjį kėlinį pradėjo užtikrintai: Kauno komandos vartininką Modestą Baltrūną suklaidino ir pirmą susitikimo įvartį pelnė Artiom Sidorov (0:1, 10:08, rez. perd. Nikolay Nogtev).

„Kaunas Hockey“ į varžovų įvartį sureagavo ir rezultatą išlygino tik antrajame kėlinyje. Įvartį kauniečiams padovanojo Sergej Obožin (1:1, 21:30, rez. perd. Elvinas Malcius). Antroje kėlinio pusėje, suklydus abiejų komandų žaidėjams, ledo ritulininkai gavo progą išbandyti jėgas žaidžiant keturi prieš keturis. Čia antrą kartą pasižymėjo ir vėl „Orakulą“ į priekį išvedė Artiom Sidorov (1:2, 26:29, rez. perd. Vitalij Daukševič). Tačiau sau dublį įsirašė ir Sergej Obožin: grūstyje prie Eduardo Stankevičiaus ginamų „Orakulo“ vartų jis įbruko ritulį į varžovų vartus (2:2, 32:44, rez. perd. Elvinas Malcius).

Trečiasis lemiamas kėlinys išbandė tiek Kauno, tiek Vilniaus komandų nervus. Penktąją kėlinio minutę tiksliai į „Kaunas Hockey“ vartus ritulį nukreipė Artūras Grigonis (2:3, 54:56, rez. perd. Artiom Sidorov, Pavel Jermakov). Senkant rungtynių laikui „Kaunas Hockey“ keitė taktiką: nuspręstą paspausti vilniečius šešiese. Tačiau iki pat rungtynių galo „Orakulo“ vartininkas su gynėjais priešakyje nepraleido į savo vartus nė vieno kauniečių mesto ritulio.

Geriausiais žaidėjais pripažinti Elvinas Malcius („Kaunas Hockey“) ir „Orakulo“ vartininkas Eduardas Stankevičius.