Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ lengvai įveikė Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimą (VIDEO)

„Kaunas Hockey“ lengvai įveikė Vilniaus „Geležinio vilko“ jaunimą (VIDEO)

2017-12-19
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnuose pirmadienio vakarą Vilniaus „Geležinis vilkas“ netikėtai lengvai, net 0:7 (0:1, 0:5, 0:1) nusileido Kauno „Kaunas Hockey“ klubui.

Sostinės ekipai nepadėjo ir tai, jog rungtynėse žaidė du U-20 rinktinės nariai, Patrikas Misukas ir Dominykas Motiejūnas. Abu ledo ritulininkai žaidžia JAV, kur nereikia tarptautinės ledo ritulio federacijos perėjimų kortelės, tad pagal čempionato nuostatus, jie gali ginti gimtojo klubo garbę.

Tačiau Vilniaus komandai nepadėjo nei šie ledo ritulininkai, nei kiti žaidėjai, kadangi nepavyko sukrapštyti nė vieno įvarčio.

Tiesa, Kauno klubui taip pat pergalės niekas ant lėkštės neatnešė. Vieną įvartį pirmajame kėlinyje įsirašę kauniečiai darbą baigė antrajame kėlinyje, kai po du įvarčius pelnė Dovydas Streckis ir Remigijus Guoga, įvartį pridėjo Petras Nausėda. Priblokštiems vilniečiams nelabai gelbėjo ir vartininko keitimas, o rungtynėms baigiantis D.Streckis pasiekė „hattrick`ą“ ir baigė triuškinti sostinės klubą.

Kauno ledo ritulininkai į varžovų vartus metė 39 kartus, „Geležiniam vilkui“ vartams atrakinti nepakako 28 metimų.

Kitos rungtynės įvyks trečiadienį Vilniaus Pramogų arenoje, kur „Geležinis vilkas“ 21 va. priims Rokiškio „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        11  10  0  0   1    81:22   30
2. Kauno „Kaunas Hockey“       13   8  1  0   4    56:43   26
3. Vilniaus „Hockey Punks“     10   6  0  1   3    44:42   19
4. Klaipėdos „Baltija“          9   4  1  0   4    42:50   14
5. Juodupės „Juodupė“           9   3  0  2   4    44:48   11
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 11   1  2  0   8    35:57    7
7. Rokiškio „Rokiškis“          9   0  0  1   8    20:60    1