Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ turėjo pripažinti „MOGO/LSPA“ puolimo galią

„Kaunas City“ turėjo pripažinti „MOGO/LSPA“ puolimo galią

2023-11-15
„Kaunas City“ komandai nepavyko po pertraukos sėkmingai sugrįžti į OHL Baltijos čempionato kovas.

Trečiadienį kauniečiai išvykoje 2:8 nusileido „MOGO/LSPA“ komandai. „Kaunas City“ tai buvo trečiasis iš eilės pralaimėjimas – tai ilgiausia jų pralaimėjimų serija sezone.

Pirmajame ir antrajame kėlinyje varžovai turėjo dvi sėkmingai atkarpas, kurių metu per minutę pelnė po du įvarčius. Per likusią rungtynių dalį „Kaunas City“ nesugebėjo panaikinti oponentų persvaros, o Rygos klubas ją galiausiai padidino iki šešių įvarčių.

„Kaunas City“ gretose abu įvarčius pelnė gynėjai: Kostas Gusevas ir Danielis Klinecky. „Mogo“ komandoje po du įvarčius pelnė Gintas Meija, Ričardas Purinšas ir Lauris Bajarunas. Po sykį ritulį į vartus siuntė Antonas Sinegubovas ir Patrikas Trasunas.

Kita dvikova „Kaunas City“ laukia šeštadienį prieš „Kurbads“.