Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ pralaimėjimu pažymėjo paskutinę sezono išvyką į Latviją

„Kaunas City“ pralaimėjimu pažymėjo paskutinę sezono išvyką į Latviją

2024-02-24
Paskutinė „Kaunas City“ komandos išvyka į Latviją baigėsi nesėkmingai.

Šeštadienį Rygoje kauniečiai patyrė pralaimėjimą. Jie 2:8 nusileido „Prizma“ komandai.

Šiose rungtynėse itin nesėkmingai „Kaunas City“ susiklostė pirmasis ir trečiasis kėliniai: jie per juos atitinkamai praleido 3 ir 5 įvarčius be atsako. Antrajame kėlinyje dviem pelnytais įvarčiais svečiai buvo priartėję prie varžovų, bet to neužteko norint perlaužti rungtynes.

Abu įvarčius pelnė „Kaunas City“ atstovaujantys legionieriai iš Ukrainos: Dmytro Danylenko ir Davidas Sibilevyčius. Tuo tarpu „Prizma“ komandoje po du įvarčius pelnė Edijus Brahmanis, Mikelis Redlihas ir Emilis Ezitis. Po kartą pasižymėjo Kristapas Mileris ir Kristapas Liepa.

„Kaunas City“ jau anksčiau žinojo, jog nebepakils aukščiau septintosios pozicijos reguliariajame sezone.