Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą

„Kaunas City“ patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą

2024-01-24
„Kaunas City“ komanda OHL Baltijos ledo ritulio čempionate patyrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą.

Jelgavoje Kauno klubas neturėjo jokių vilčių žaisdami su „Zemgale/LBTU“ ir pralaimėjo jiems net 0:10. Tai didžiausias „Kaunas City“ šio sezono pralaimėjimas.

Rimčiau priešintis varžovams svečiai sugebėjo tik pirmajame kėlinyje, per kurį latviai pelnė vieną įvartį. Vėliau antrajame ir trečiajame kėlinyje OHL Baltijos čempionato nugalėtojai pridėjo dar keturis ir penkis įvarčius.

Po du įvarčius „Zemgale/LBTU“ komandai pelnė Karlis Buceniekas, Kevinas Stadniekas ir Artūras Karaša. Po vieną – Gustavas Krūminšas, Kristapas Rokis, Gustavas Mileris ir Eimantas Noreika.

„Kaunas City“ šiandien nemalonių naujienų sulaukė ir iš kitų rungtynių: artimiausi varžovai kovoje dėl atkrintamųjų „HS Riga“ sugebėjo iškovoti tašką rungtynėse su „Mogo“ ir padidino pranašumą nuo jų iki šešių taškų.