Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ palaužė „Airwell Energiją (VIDEO)

„Kaunas City“ palaužė „Airwell Energiją (VIDEO)

2023-01-11
Optibet ledo ritulio lygoje įvyko rungtynės tarp dviejų lietuviškų komandų.

Trečiadienį Kaune OHL pirmenybėse įvyko akistata tarp „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Airwell Energijos“. Pergalę šiose rungtynėse 5:2 iškovojo rungtynių šeimininkai iš Kauno.

Pirmoji rungtynėse pasižymėjo „Kaunas City“ komanda po Aivaro Bendžiaus įvarčio (03:27, rez. perd. Povilas Verenis), tačiau kėlinio pabaigoje elektrėniškiams pavyko išlyginti rezultatą. Pusiausvyrą rungtynėse atstatė Klymentijus Lysakas (18:49, rez. perd. Jaromiras Šusterovas).

Antrajame kėlinyje per kiek daugiau nei pusę minutės „Kaunas City“ sugebėjo pelnyti du įvarčius be atsako. Iš toli iššovė Kostas Gusevas (27:02, rez. perd. Denisas Kuzminovas), o netrukus įvartį pelnė ir Egidijus Binkulis (27:35, rez. perd. Matas Čyvas).

Lemiamame rungtynių kėlinyje ilgą laiką abi komandos nesugebėjo pelnyti įvarčių, kol galiausiai rungtynių pabaigoje krito dar trys įvarčiai. Du kartus tikslūs buvo kauniečiai, kai į vartus tiksliai atakavo Lukas Žukauskas (54;44, rez. perd. Egidijus Binkulis) ir Povilas Verenis (57:02), o sykį pasižymėjo „Airwell Energijos“ gynėjas Lukas Vėželis (56:03, rez. perd. Donatas Kumeliauskas).