Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ neturėjo vilčių rungtynėse prieš OHL lyderius

„Kaunas City“ neturėjo vilčių rungtynėse prieš OHL lyderius

2022-11-19
Optibet ledo ritulio lygoje dar viena Lietuvos komanda turėjo pripažinti lygos lyderių pranašumą.

Šeštadienį Rygoje vykusiose rungtynėse „Kaunas City“ komanda 0:9 nepasipriešino „MOGO/LSPA“ komandai, kuri pratęsė savo pergalių seriją iki 18.

Per kiek daugiau nei tris minutes latviai pelnė pirmuosius du įvarčius, o intrigą jie visiškai nužudė įpusėjus rungtynėms, kai per keturių minučių atkarpą pelnė keturis įvarčius. Varžovų persvara daugiau nei įtikinama buvo ir pagal atliktus metimus (58 prieš 6).

Po du įvarčius nugalėtojams šiose rungtynėse pelnė Zigmaras Reinis Zile ir Karlis Ozolinšas, o Artūras Ozolinšas, Tomas Opeltas, Elviss Želubovskis, Rodrigo Strautinšas ir Reinis Martinšas Lejniekas pridėjo po vieną.

Šiandien OHL pirmenybėse savo rungtynes sužais ir kitos dvi Lietuvos komandos – „7bet-Hockey Punks“ kovos su „Dinaburga“, o „Airwell Energija“ su „HS Riga“ ekipa.