Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ neteko ir teorinių vilčių patekti į OHL Baltijos čempionato atkrintamąsias varžybas

2024-02-14
„Kaunas City“ prarado visas viltis patekti į OHL Baltijos čempionato atkrintamąsias varžybas.

Trečiadienį kauniečiai išvykoje 1:8 neprilygo „Mogo/LSPA“ komandai. Šis pralaimėjimas lėmė, jog „Kaunas City“ jau nebepakils aukščiau septintosios pozicijos ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Šioje dvikovoje „Kaunas City“ sugebėjo atsilaikyti tik kėlinį, per kurį įvarčių pelnyta nebuvo. Vėliau „Mogo“ per antrąjį ir trečiąjį kėlinį į svečių vartus siuntė po keturis ritulius.

Vienintelį įvartį „Kaunas City“ gretose pelnė Paulius Grybauskas. „Mogo“ klube po du įvarčius į savo sąskaitą įsirašė Deividas Sarkanis ir Antonas Sinegubovas, po vieną – Rolanas Vasiljevas, Krišas Lipsbergas, Karlis Ozolinšas ir Lauris Bajarunas.