Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ krito prieš geriau progas realizavusią „Zemgale/LLU“ (VIDEO)

„Kaunas City“ krito prieš geriau progas realizavusią „Zemgale/LLU“ (VIDEO)

2023-01-21
hockey.lt informacija
Rezultatyviose rungtynėse Optibet ledo ritulio lygoje pralaimėjimą patyrė „Kaunas City“ komanda.
 
Kauno ledo rūmuose šeštadienį kauniečiai stojo į kovą su „Zemgale/LLU“ komanda. Nors po pirmojo kėlinio minimalų pranašumą turėjo rungtynių šeimininkai, galiausiai pergale 7:4 džiaugėsi Latvijos čempionai.
 
 
Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Pirmasis tiksliai ritulį į vartus nukreipė „Kaunas City“ puolėjas Aivaras Bendžius (03:02, rez. perd. Kipras Bazevičius), bet savo atsaką surengė ir latviai. Rezultatyvią ataką užbaigė Kristapas Kristinšas (04:44, rez. perd. Helmutas Springis).
 
Niekuo varžovams pirmajame kėlinyje nenusileidę „Kaunas City“ atstovai kėlinio pabaigoje sugebėjo ir antrą kartą įsiveržti į priekį. Latvijos čempionų vartininką nuginklavo Povilas Verenis (15:49, rez. perd. Lukas Žukauskas, Egidijus Binkulis).
 
Situacija kardinaliai pasikeitė įpusėjus rungtynėms. Per trijų su puse minučių atkarpą svečiai iš Latvijos pelnė net tris įvarčius. „Zemgale/LLU“ gretose sykį pasižymėjo Rūdolfas Muraško (29:58, rez. perd. Ernestas Berzinšas), o du įvarčius pridėjo Reinardas Davis Petersonas (31:30, ir 33:16, rez. perd. Renartas Džerodas Alksnis, Martinšas Vitolas).
 
Trečiąjį kėlinį „Zemgale“ pradėjo Martinšo Vitolso įvarčiu (43:00, rez. perd. K. Kristinšas, R. D. Petersonas), o kauniečių viltis išsigelbėti dar labiau komplikavo penkių minučių nuobauda. Nors jos metu „Kaunas City“ ilgai ne tik patys sėkmingai gynėsi, bet ir sugebėjo sukurti pavojų prie varžovų vartų, tiksint paskutinėms daugumos sekundėms Ernestas Berzinšas visgi pralaužė „Kaunas City“ gynybą (48:16, rez. perd. Patrikas Seilis, K. Kristinšas).
 
Nepavydėtinoje situacijoje atsidūrę „Kaunas City“ dar sugebėjo pelnyti du įvarčius, kai tiksliai iššovė Kipras Bazevičius (48:59) bei ritulį į vartus pasiuntė Kostas Gusevas (52:31, rez. perd. P. Verenis, E Binkulis), bet sukurti stebuklo jiems nepavyko. Galutinai visus klausimus dėl rungtynių baigties išsprendė Rinaldo Vutkevičso tiksli ataka (56:01, rez. perd. K. Vitolinšas).
 
 
Po rungtynių „Kaunas City“ trenerio Sergejaus Durdino teigimu, jo komanda gerai atrodė pirmoje rungtynių dalyje, bet jiems nepavyko išnaudoti savo progų, o latviai tai padarę pakeitė rungtynių eigą.
 
„Rungtynes pradėjome gerai, sėkmingai juos spaudėme ir antrajame kėlinyje. Turėjome daug progų pasižymėti, bet patys praleidome į savo vartus, tuomet krito dar du įvarčiai, kurie visiškai pakeitė šias rungtynes. Ta nesėkminga atkarpa ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl mes šiandien pralaimėjome“, - pripažino „Kaunas City“ treniruojantis latvis.
 
Po pralaimėjimo „Kaunas City“ OHL ir toliau žengia šešta.