Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ buvo per žingsnį nuo taškų prieš stipriausią OHL Baltijos čempionato komandą

2023-11-04
„Kaunas City“ komanda Latvijoje buvo per žingsnį nuo taškų rungtynėse su stipriausia OHL Baltijos čempionato komanda.

Šeštadienį išvykoje „Kaunas City“ tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido lygos lyderių „Zemgale/LBTA“ komandai.

Čempionato lyderiams visas rungtynes atkaklią kovą metę kauniečiai šiame susitikime pasižymėjo pirmieji. Dešimtąją rungtynių minutę ritulį į vartus siuntė Ondrejus Machala (09:43, rez. perd. Ossianas Eklundas, Michalas Machačas).

Visgi, dar pirmajame kėlinyje OHL čempionai atstatė lygybę. Jų gretose pasižymėjo Patrikas Seilis (12:27, rez. perd. Karlis Buceniekas).

Antrojo kėlinio metu „Kaunas City“ teko atlaikyti didžiulį oponentų spaudimą tuomet, kai tris kartus jie pažeidė taisykles ir liko žaisti mažumoje. Tiesa, visus tris kartus su oponentų atakomis susitvarkė svečių vartininkas Sergejus Pysarenko.

Galiausiai dar viena bauda jau trečiajame kėlinyje tapo pergalingo oponentų įvarčio priežastimi. Daugumoje tikslą pasiekė Kevino Stradnieko ataka (50:03, rez. perd. Martinšas Karsumas, Gatis Gricinskis).

„Kaunas City“ tai buvo paskutinės rungtynės prie tarptautinių rungtynių langą. Į trumpą pertrauką OHL Baltijos čempionate jie keliauja lygoje užimdami šeštąją poziciją.