Titulinis » Naujienos » „Kaunas City“ atkrintamųjų varžybų viltys blėsta: namuose nusileido estams (VIDEO)

2024-01-27

„Kaunas City“ komandai nepavyko iškovoti svarbios pergalės OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.

Kauniečiai namuose 2:3 nusileido „HC Panter“ komandai iš Estijos. Šis pralaimėjimas dar labiau komplikavo kauniečių galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Pirmajame kėlinyje abi komandos daug pavojingų progų neturėjo ir įvarčių pelnyta nebuvo.

Po pertraukos pirmieji pasižymėjo svečiai iš Estijos. Ritulį į vartus pasiuntė Daniilas Tsarkovskis.

Kėlinio pabaigoje progą daugumai gavę „Kaunas City“ atstovai rezultatą išlygino. Danielis Klineckis pasiuntė ritulį iš toli ir vartininkų jo neužfiksavus Nazaras Ružnikovas pasižymėjo iš arti (38:50, rez. perd. D. Klineckis, Lukas Žukauskas).

Trečiajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais daugumoje. Iš pradžių estus į priekį išvedė Ilja Grigojevas, o vos po poros minučių įvarčiu atsakė ir Filipas Hudakas (47:31, rez. perd. Denysas Hončarenko, D. Klineckis).

Lygus rezultatas išsilaikė mažiau nei minutę. „HC Panter“ gynėjas Sevelis Novikovas pataikė tolimą metimą, kuris lėmė Estijos klubo pergalę.

Rytoj 13:00 val. šios komandos Kauno ledo rūmuose stos į paskutinę sezono akistatą.