Titulinis » Naujienos » Kaliningrado JTZ parsivežė namo dvi pergales

Kaliningrado JTZ parsivežė namo dvi pergales

2013-02-04
NVLRL informacija
Šį savaitgalį įvyko U-16 amžiaus grupės vaikų varžybos tarp Kauno BTA ir Kaliningrado JTZ. Kalingradiečiai laimėjo rezultatu 5:12 (3:2, 1:4, 1:6) ir 2:19 (1:4, 1:6, 0:9) ir parsivežė namo dvi pergales.

Pirmojo susitikimo pradžia buvo kiek įtempta, pirmąjį įvartį pelnė kalingradiečiai, tačiau neužilgo pasinaudoję kiekybine žaidėjų dauguma kauniečiai išlygino rezultatą. O pirmasis kėlinys pasibaigė Kauno BTA naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo taiklia Kaliningrado JTZ ataka, taip išmušdama iš vėžių varžovus. Antrasis kėlinys pasibaigė kalingradiečių naudai.

Trečiajame kėlinyje kauniečiams nebuvo šansų. Likus penkiom minutėm iki kėlinio pabaigos Kaliningrado JTZ užpuolė varžovų vartus. Pirma, antra, trečia, ketvirta ataka ir visos sėkmingos. Kaliningradiečiai akivaizdžiai atsipėšė nuo varžovų.

Antrasis šių komandų susitikimas buvo kitoks nei pirmasis. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:4 svečių naudai. Laimėtojas tapo aiškus.

Kauno BTA – Kaliningrado JTZ 5:12 (3:2, 1:4, 1:6)

Kauno BTA: P. Stankūnavičius 3, P. Loginovič ir T. Lukauskas po 1 įvartį.
Kaliningrado JTZ: I. Oriol 4, G. Volf ir G. Zonov 2, K. Kulišov, P. Markarov, J. Pilipuk ir M. Tochilov po 1 įvartį.

Kauno BTA – Kaliningrado JTZ 2:19 (1:4, 1:6, 0:9)
Kauno BTA: P. Stankūnavičius ir M. Senkus po 1 įvartį.
Kaliningrado JTZ: I. Oriol 6, K. Kulišov 5, G. Zonov 3, A. Ščelkun 2, J. Pilipuk, O. Paliura ir A. Novikov po 1 įvartį.