Titulinis » Naujienos » Kaimynai iš Latvijos pasaulio ledo ritulio čempionate patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės (4 VIDEO)

2016-05-12
BNS informacija
 Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų planetos ledo ritulio čempionate trečiadienį prasidėjo ketvirtojo turo mačai dvejose grupėse.

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrė aštuonių ekipų A grupės autsaiderė Latvijos (2 tšk.) komanda, 4:5 (0:0, 3:3, 1:2) nusileidusi į antrą vietą pakilusiems Šveicarijos (7 tšk.) ledo ritulininkams.

Trečią pergalę ketvirtajame ture iškovojo ir aštuonių ekipų A grupės lyderę Čekijos komandą pavijo Švedijos (po 8 tšk.) ledo ritulininkai, 7:3 (3:1, 3:0, 1:2) nugalėję septintojoje pozicijoje likusią Kazachstano (2 tšk.) rinktinę.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 4 0 0 2 2 8:15 2

Pirmąją pergalę B grupėje iškovojo bei į septintą vietą pakilo Baltarusijos (3 tšk.) ekipa, 4:2 (0:0, 0:2, 4:0) nugalėjusi trečiojoje pozicijoje likusią Slovakijos (6 tšk.) komandą.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvalde B grupės lydere tapo Suomijos (12 tšk.) komanda, antroje susitikimo pusėje 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) palaužusi autsaiderės Vengrijos (0 tšk.) ekipos pasipriešinimą.

Tiesa, jau ketvirtadienį suomius gali pavyti čempionų titulus ginantys Kanados ledo ritulininkai, kurie ketvirtojo turo dvikovą žais su Vokietijos rinktine.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 4 4 0 0 0 17:5 12
2. Kanada 3 3 0 0 0 20:2 9
3. Slovakija 4 2 0 0 2 12:11 6
4. Prancūzija 3 1 1 0 1 10:9 5
5. Vokietija 3 1 0 1 1 8:9 4
6. JAV 3 1 0 0 2 9:11 3
7. Baltarusija 4 1 0 0 3 9:22 3
8. Vengrija 4 0 0 0 4 4:20 0