Titulinis » Naujienos » "Juodupės" klubas Lietuvos čempionate - antras

"Juodupės" klubas Lietuvos čempionate - antras

2016-01-09
 Lietuvos ledo ritulio čempionate svarbią pergalę iškovojo Juodupės „Juodupė“, kuri šeštadienio rungtynėse Vilniaus pramogų arenoje 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) įveikė autsaiderę Elektrėnų „ESSM-2000“ komandą ir Lietuvos ledo ritulio čempionate pakilo į antrąją vietą.

„Juodupę“ į priekį trūktelėjo Lietuvos rinktinių žaidėjai. Iš pradžių dvidešimtmečių rinktinės puolėjas Rokas Bazys (03:15) mažumoje išvedė komandą į priekį, vėliau Artūras Katulis (10:31) padvigubino rezultatą. Pirmajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo R.Bazys (17:54).

Elektrėniškis Marius Lomakinas (22:42) sušvelnino skirtumą iki 1:3, tačiau Vaidotas Rastenis (35:30) grąžino trijų įvarčių persvarą. Kėlinio pabaigoje baudinio nerealizavo „Juodupės“ puolėjas Deivis Zdanovičius.

Trečiajame kėlinyje tašką rungtynėse padėjo mažumoje penktąjį įvartį pelnęs Artūras Katulis (46:53).

Svarbią pergalę iškovoję juodupėnai pakilo į antrąją vietą čempionate. Kitos rungtynės įvyks sekmadienį ryte 10.00 val. Juodupėje, kur vietos „Juodupė“ priims „Energiją.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          13 13  0  0   0   136:33    39
2. Juodupės „Juodupė“            11  6  0  0   5    35:44    18
3. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    58:43    15
4. Rokiškio „Rokiškis“            9  4  1  0   4    35:33    14
5. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   11  2  1  0   8    49:91     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         11  0  0  1  10    36:105    1