Titulinis » Naujienos » „Juodupės“ ekipa tik po pratęsimo įveikė „Baltų ainius“

„Juodupės“ ekipa tik po pratęsimo įveikė „Baltų ainius“

2016-01-24
Sudėtingą pergalę Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NLRL) iškovojo „Juodupės“ ledo ritulininkai, kurie namuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainių“ ekipą.

Per tris kėlinius komandos pasižymėjo tik baudos minutėmis, kurių daugiausiai surinko antrame kėlinyje. Pratęsimo pabaigoje „Juodupei“ vienintelį įvartį įmušė ir pergalę išplėšė Elvinas Malcius (64:29).

Visas rungtynes „Juodupės“ vartus gynė Donatas Žukovas, o „Baltų ainių“ - Lukas Jakšys.

„Juodupės“ ledo ritulininkai per penkiolika rungtynių yra iškovoję 23 taškus ir žengia trečioje vietoje, o „Baltų ainiai“ per dvylika mačų surinko 16 taškų ir žengia penktoje pozicijoje.

Kitas rungtynes „Juodupės“ ekipa žais sausio 30-ą dieną su Elektrėnų ESSM-2000 ledo ritulininkais, o „Baltų ainiai“ sausio 27-ą dieną kausis su Vilniaus „Geležiniu vilku“.