Titulinis » Naujienos » „Juodupę“ sustabdė rusai

„Juodupę“ sustabdė rusai

2015-02-08
 Juodupės „Juodupei“ Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate nepavyko iškovoti trečiosios pergalės iš eilės. Klubą 14:5 (3:0, 6:2, 5:3) sustabdė itin galingai rungtyniaujantys ir 13 pergalę iš eilės savo sąskaiton įsirašę Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ledo ritulininkai.

Kietose rungtynėse, kuriose komandos iš viso surinko net 64 baudos minutes,  svečiai iš Rusijos jau pirmajame kėlinyje pirmavo 3:0.

Rusijos klubas ir toliau nemažino apsukų ir antrojo kėlinio 34 minutę rezultatas tapo net 9:0.

Ir tik nuo šio momento buvo leista pasireikšti ir „Juodupei“, tačiau iki rungtynių pabaigos skirtumas dar labiau padidėjo.

Jei komandos po reguliariojo sezono nepakeis savo pozicijų, jos abi susitiks finalinio ketverto pusfinalyje. Jei rusams pirmoji reguliariojo sezono vieta praktiškai garantuota, tai „Juodupei“ dėl ketvirtosios pozicijos dar teks pakovoti.

„Delovaja Rus“: J.Aleksejevas 5, K.Isajevas 3, P.Fominychas 2, A.Zubenka, A.Frolovas, R.Melnikovas, D.Ščikačichinas po  įvartį.
„Juodupė“: A.Kriščiūnas 3, A.Pavlovskis, R.Bazys po 1 įvartį.