Titulinis » Naujienos » „Juodupė“ metė iššūkį lyderiui, tačiau pritrūko jėgų

„Juodupė“ metė iššūkį lyderiui, tačiau pritrūko jėgų

2016-01-11
 Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos oficialios rungtynės dar vienoje arenoje. Juodupėje sekmadienį gryname ore vietos „Juodupė“ 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) nusileido absoliučiai čempionato lyderei, Elektrėnų „Energijai“, kuri iškovojo keturioliktą pergalę iš eilės.

Ant natūralaus ledo vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai pirmavo net iki 55-os minutės. Jau pirmąją dvikovos minutę įvartį pelnė Ernestas Trukšnys (00:50).

Kietai vykusiose rungtynėse du elektrėniškiai užsidirbo po 10 baudos minučių, o „Juodupė“ galėjo dar labiau įstumti varžovus į kampą. Baudinio antrojo kėlinio viduryje neišnaudojo Ernestas Trukšnys.

Vis labiau į bėdą klimpusią „Energiją“ truktelėjo jauniausias komandos žaidėjas, 16-metis Laisvydas Kudrevičius, kuris išlygino rezultatą besibaigiant trečiajam kėliniui (54:07).

„Energija“ ir toliau sunkiai skynėsi kelią varžovų vartų link ir tik priešpaskutinę minutę Deividas Kazlauskas (58:57) persvėrė rezultatą. Palūžę šeimininkai jau po septynių sekundžių gavo smūgį Povilo Verenio (59:04), o rungtynių pabaigoje komandos kapitonas Karolis Kubilius (59:55) pelnė dar vieną įvartį.