Titulinis » Naujienos » "Juodupė" kietoje kovoje palaužė "Rokiškį"

"Juodupė" kietoje kovoje palaužė "Rokiškį"

2015-12-06
 Lietuvos ledo ritulio čempionate šilta žiema griauna klubų planus. Savus sirgalius turėjęs džiuginti ir namų aikštelėje „winter classic“ rungtynes žaisti Rokiškio „Rokiškis“ dvikovą su kaimyninės Juodupės „Juodupe“ žaidė Vilniaus pramogų arenoje ir pralaimėjo jas rezultatu 1:2 (1:2, 0:0, 0:0).

Itin atkakliose rungtynėse visi įvarčiai buvo pelnyti per pirmąsias 20 minučių . „Juodupė“ jau trečiąją rungtynių minutę pasinaudojo varžovų nedrausmingumu, kai Aleksandras Pavlovskis (02:28) išnaudojo dviejų žaidėjų persvarą ant ledo.

Saulius Limontas išlygino rezultatą kėlinio viduryje (08:36), tačiau jo pabaigoje rokiškėnai pramiegojo Vaidoto Rastenio reidą, kurį neleistinai pargriovė vartininkas Simas Baltrūnas. V.Rastenis išnaudojo baudos smūgį pelnė, kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą rungtynių įvartį.

Kietose rungtynėse vėliau abi komandos pasižymėjo tuo, jog užsidirbo po pašalinimą iš aikštelės. Antrojo kėlinio viduryje už neleistiną veiksmą prie borto 5+20 minučių nuobaudą užsidirbo Vasilijus Fedotovas, o rungtynių pabaigoje už varžovo stabdymą koja tokią pat bausmę užsidirbo Artūras Katulis.

Dvikovos pabaigoje „Rokiškis“ bandė gelbėtis keisdamas vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau praėjusio čempionato bronzos medalių laimėtojai išsaugojo palankų rezultatą.

Abi šios komandos sekmadienį, 12:30 val. Vilniuje susitiks dar kartą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           9  9  0  0   0    88:25    27
2. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    55:43    15
3. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
4. Juodupės „Juodupė“             6  4  0  0   2    16:18    12
5. Rokiškio „Rokiškis“            6  2  1  0   3    25:23     8
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    9  2  1  0   6    41:67     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          9  0  0  1   8    33:85     1