Titulinis » Naujienos » „Juodupė“ iš Vilniaus išsivežė tris taškus

„Juodupė“ iš Vilniaus išsivežė tris taškus

2015-10-14
 Šeštajame Nacionalinės ledo ritulio lygos rengiamame Lietuvos ledo ritulio čempionate kiekvienos rungtynės žada intrigą. Ne išimtis buvo ir trečiadienio vakarą, kai Vilniuje vietos „Geležinis vilkas“ po atkaklios kovos nusileido svečiams iš Juodupės „Juodupės“ klubo 1:2 (0:1, 0:1, 1:0).

Viena jauniausių čempionato komandų „Geležinis vilkas“ šiose rungtynėse niekuo nenusileido varžovams, tačiau pastarieji išnaudojo patirtį. Per pirmus du kėliniu įmušę po įvartį (Rytis Vasiliauskas 05:41, Ernestas Trukšnys 27:27), svečiai kantriai atmušinėjo šeimininkų atakas.

„Juodupės“ vartuose užtikrintai jautėsi Donatas Žukovas, kuris įvartį praleido tik trečiojo kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Aleksandras Nikitčenka (40:52).

Rungtynių pabaiga buvo aštri ir kieta, tačiau komandos daugiau įvarčių nepasiekė ir „Juodupė“ šventė pirmąją pergalę sezone.

Kitos čempionato rungtynės įvyks Elektrėnuose ketvirtadienį 19:30, jose susitiks vietos „ESSM-2000“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           3  3  0  0   0    32:11    9
2. Vilniaus „Hockey Punks“        4  2  0  0   2    19:22    6
3. Rokiškio „Rokiškis“            2  1  1  0   0     9:6     5
4. Kauno „Baltų ainiai“           2  1  0  1   0     8:3     4
5. Juodupės „Juodupė“             2  1  0  0   1     2:7     3
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    3  0  0  0   3     8:14    0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          2  0  0  0   2     6:21    0