Titulinis » Naujienos » Jaunių rinktinė toliau neigia išankstines prognozes - nugalėti ir italai (VIDEO)

Jaunių rinktinė toliau neigia išankstines prognozes - nugalėti ir italai (VIDEO)

2024-04-15
hockey.lt informacija
Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė tęsia įspūdingą pasirodymą pasaulio čempionate.
 
Estijoje vykstančiame pasaulio jaunių IB diviziono turnyre Lietuvos rinktinė po pratęsimo 2:1 palaužė Italijos bendraamžius. Tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, po kurios jie pakilo į pirmąją poziciją šešių komandų turnyre.
 
Skirtingai nei pirmose rungtynėse su prancūzais, šįkart Lietuvos rinktinė buvo priversta vytis varžovus. Pirmasis tikslą pirmajame kėlinyje pasiekė Stefano Piechensteinas (12:05, rez. perd. Marco Niccolai‘us, Elius Carissimi).
 
Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinė perėmė iniciatyvą, o tam padėjo ir varžovų užsidirbta diskvalifikacinė pražanga. Visgi, jos realizuoti lietuviams nepavyko. Trečiajame kėlinyje žaidėją prarado jau lietuviai, kai iš aikštės teisėjai išvarė Simą Ignatavičių.
 
Visgi, lietuviai parodė kovingumą ir žaisdami formatu keturi prieš keturis išlygino rezultatą. Pakartodamas komandos draugo metimą Danielius Čečekovas išlygino rezultatą (52:37, rez. perd. Kajus Zeynalovas, Mykolas Škadauskas).
 
Vėliau sugebėję atsilaikyti mažumoje lietuviai žaidė pratęsimą, kurio metu daug laiko jiems iškovoti pergalę neprireikė. Vos po 10 sekundžių Pijus Pranskevičius suklaidino gynėją ir iššokęs prieš vartininką pasiuntė ritulį į vartus (60:11, rez. perd. Daniilas Kovalenko).
 
Dvi pergalės iš tiek pat galimų leidžia lietuviams pirmauti savo divizione prieš pirmąją poilsio dieną. Kitas rungtynes jie trečiadienį žais su Pietų Korėja.