Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje „Geležinis vilkas“ paskutinėmis sekundėmis išlygino rezultatą bei iškovojo pirmą tašką čempionate

2015-11-15
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLR) Jaunių divizione pirmą tašką per keturias rungtynes iškovojo Vilniaus „Geležinio vilko“ auklėtiniai.

Vilniečiai sekmadienį paskutinėmis sekundėmis fantastiškai išlygino rezultatą, tačiau po baudinių serijos 4:5 (1:2, 1:1, 2:1, 0:1) nusileido Kaliningrado JTZ ekipai.

Rungtynės „Geležiniui vilkui“ prasidėjo nesėkmingai - iš pradžių Lij Kovalenko, o po trijų minučių ir Maksimas Kozlovas įmušė po įvartį ir svečiai išsiveržė į priekį 2:0. Po antrojo įvarčio vilniečiai vartininką Martiną Petiulį pakeitė Tadu Ramanausku. Rezultatą kėlinio pabaigoje sušvelnino tikslus Timono Mažulio smūgis.

Antrame kėlinyje Nikodemas Numavičius įmušė įvartį ir išlygino rezultatą, tačiau po šiek tiek daugiau nei minutės L.Kovalenko dar kartą nuginklavo T.Ramanauską ir vėl išsivežė į priekį - 3:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje Arnas Misiukas dar kartą išlygino rungtynių rezultatą (3:3), tačiau įpusėjus kėliniui Danila Pereviazko vėl išvedė Kaliningrado komandą į priekį. Ginklų nesudėję vilniečiai tiksint paskutinėms rungtynių sekundės sugebėjo išlyginti rezultatą - pasižymėjo Tomašas Silinas (59:43 min.).

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo Kaliningrado komandą - vienintelį įvartį pelnė Timuras Chrismatulinas.

„Geležinis vilkas“ šiame sezone yra sužaidęs keturias rungtynes, per kurias iškovojo vos vieną tašką ir užima ketvirtą vietą, tuo tarpu Kaliningrado JTZ ledo ritulininkai per šešerias rungtynes turi 5 taškus ir užima trečią poziciją.

Artimiausios rungtynės Jaunių lygoje bus žaidžiamos lapkričio 20 ir 21 dienomis, kur susitiks Gardino COR ir Elektrėnų SSM komandos.