Titulinis » Naujienos » Jaunių lygoje Elektrėnų ekipa ketvirtą kartą šiame sezone įveikė „Geležinį vilką“

2016-02-12
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NLVLR) Jaunių lygoje Elektrėnų SSM ekipa išlieka neįveikiama Vilniaus „Geležiniui vilkui“.

Elektrėniečiai ketvirtadienį namuose 8:5 (3:3, 2:1, 3:1) nugalėjo vilniečius ir šiame sezone iškovojo jau ketvirtą pergalę tarpusavio dvikovose.

Primename, kad 2015 metų spalio mėnesį SSM pergalę šventė rezultatu 11:1, o 2016-ais metais elektrėniečiai laimėjo rezultatais 7:1 ir 4:3.

Rungtynių pradžioje vilniečiams pavyko pirmiesiems išsiveržti į priekį - pasižymėjo Kasparas Gruzdys (00:32), tačiau jau po dviejų minučių elektrėnietis Eimantas Steponavičius (2:55) rezultatą išlygino.

Antrą kartą „Geležinis vilkas“ į priekį išsiveržė penktąją susitikimo minutę, kuomet įvartį įmušė Nikodemas Numavičius (5:01), o po 29 sekundžių Timonas Mažulis (5:30) persvarą padidino iki dviejų - 3:1.

Po šalto dušo elektrėniečiai Vainius Jankauskas (13:45) ir Paulius Macijauskas (19:06) įmušė po įvartį ir dar pirmame kėlinyje išlygino rezultatą - 3:3.

Pirmą kartą išsiveržti į priekį Elektrėnų ekipai pavyko antrojo kėlinio pradžioje, po Manto Stepanavičiaus (22:54) įvarčio. Šeimininkai pirmavo neilgai - po mažiau nei minutės Avgustinas Silinas (23:47) rezultatą išlygino - 4:4.

Dar kartą Elektrėnų ekipai minimalią persvarą sukrovė Vainius Jankauskas (36:48), tačiau trečiojo kėlinio viduryje Timonas Mažulis (49:08) atstatė „status quo“ - 5:5.

Rungtynių pabaiga geriau susikloste elektrėniečiams, kurie po Karolio Krasilnikovo (50:00), Manto Stepanavičiaus (51:10) ir Pauliaus Macijausko (55:42) įvarčių susikrovė trijų įvarčių persvarą (8:5), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Elektrėnų ekipa per dvylika šio sezono rungtynių yra iškovojusi 9 pergales ir su 27 taškais tarp keturių komandų žengia antroje pozicijoje, tuo tarpu „Geležinis vilkas“ per dešimt susitikimų surinko 1 tašką ir žengia ketvirtoje vietoje.

Kitos rungtynės Jaunių lygoje vyks vasario 19-ą dieną tarp Jaunių lygos lyderių - Elektrėnų SSM ir Gardino COR (33 tšk.) komandų.