Titulinis » Naujienos » Jaunieji vilniečiai išplėšė pergalę „Ober-Hausui“

Jaunieji vilniečiai išplėšė pergalę „Ober-Hausui“

2014-01-27
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate Rytų konferencijoje išvyką į Šiaurės Rytų Lietuvą pergale baigė Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulininkai. Sostinės ekipa sekmadienį 6:5 (3:3, 2:2, 1:0) išplėšė pergalę prieš Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkus.

Išvakarėse sostinės ekipa viešėjo Juodupės miestelyje, kur 5:7 nusileido vietos ekipai.

Rokiškyje Vilniaus klubas iškovojo pergalę tik tvirto charakterio dėka.

„Ober-Haus“ po jaunųjų Edvardo Valicko (06:31) ir Roko Bazio (09:11) įvarčių pabėgo į priekį, tačiau aikštelės šeimininkai dar kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 3:3, kai pasižymėjo Kasparas Falkas (17:45).

Antrajame kėlinyje jau šeimininkai susitelkė ir dūrė pora skaudžių smūgių varžovams (Darius Janušonis, 25:44 ir Žygimantas Grunevas, 30:11), tačiau vilniečių tai neišgąsdino. Edvardo tėtis Remigijus Valickas ir jaunasis R.Bazys atstatė pusiausvyrą antrojo kėlinio pabaigoje ir komandos santykius aiškintis pradėjo iš naujo.

Lemiamu tapo geriausias rungtynes sužaidusio E.Valicko įvartis trečiojo kėlinio viduryje (50:33).

„Rokiškis“ dar turėjo galimybę lyginti rezultatą daugumoje, rungtynių pabaigoje paprašė pertraukėlės, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

„Rokiškis“ - „Ober-Haus“ 5:6 (3:3, 2:2, 0:1).

„Rokiškis“: Ž.Grunevas 2, T.Jasinevičius, K.Falkas, D.Janušonis po 1 įvartį.
„Ober-Haus“: R.Bazys 3, E.Valickas 2, R.Valickas 1 įvartis.