Titulinis » Naujienos » Įvarčius mušę lietuviai neišgelbėjo „HC Almaty“ nuo nesėkmės paskutinėmis minutėmis

2014-10-18
Trijų lietuvių atstovaujamas Almatos „HC Almaty“ klubas aukščiausioje Kazachstano ledo ritulio lygoje šeštadienį svečiuose 3:5 (2:1, 1:1, 0:3) nusileido pajėgiai Kokšetau „Arlan“ ekipai, nors pirmavo didžiąją rungtynių dalį.

Nerijus Ališauskas paskutinę pirmojo kėlinio sekundę įmušė įvartį (19:59 min.), Arnoldas Bosas taip pat pasižymėjo įvarčiu (26:24) ir gavo 2 baudos minutes, o Donatas Kumeliauskas rungtynėms nebuvo registruotas.

Dar vieną įvartį „HC Almaty“ klubui pridėjo Sergejus Palkinas (1:57), o šeimininkų gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo Marekas Mašlonka (15:14), Aleksejus Išmametjevas (24:46), Yanickas Riendeau (57:43), Arturas Ozolinis (58:03) ir Martinas Kriška (59:54).

N.Ališauskas šiame sezone per 16 rungtynių įmušė 5 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, D.Kumeliauskas per 15 mačų pasižymėjo 3 įvarčiais ir 4 rezultatyviais perdavimais, o A.Boso sąskaitoje per 13 susitikimų – 3 įvarčiai bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

„HC Almaty“ (26 tšk.) liko 6-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Arlan“ (32 tšk.) užima 4-ą poziciją.