Titulinis » Naujienos » Įvarčių nepelniusi „Energija“ pralaimėjo „HC Homel-2“ ekipai

Įvarčių nepelniusi „Energija“ pralaimėjo „HC Homel-2“ ekipai

2014-10-07
Skaudžią nesėkmę Baltarusijos „Vyšaja“ ledo ritulio lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri antradienį svečiuose 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) neprilygo Gomelio „HC Gomel-2“ ekipai.

Svečius į priekį išvedė kiekybinę persvarą išnaudojęs Dmitrijus Kolyškinas (9:26 min.), o taip pat pirmajame kėlinyje pasižymėjo Antonas Točilkinas (15:20). Antrajame kėlinyje jau ir „Energija“ turėjo galimybių žaisti daugumoje, bet „HC Gomel-2“ gynyba lietuviams buvo nepralaužiama.

Svečių persvarą dar labiau įtvirtino Andrejus Juzlenka (37:09), o tašką rungtynėse padėjo Nikita Ustipenka (55:39).

„Energija“ šiose rungtynėse vėl buvo priversta žaisti be Nerijaus Dauksevičiaus, todėl komandos vartus be keitimų gynė Donatas Žukovas.

Trečiadienį šios komandos Gomelyje susitiks dar kartą.

„Energija“ (12 tšk.) turnyrinėje lentelėje nukrito į 9-ą vietą tarp 11 komandų, o dvejomis rungtynėmis daugiau žaidęs „HC Gomel-2“ (17 tšk.) užima 3-ią poziciją.