Titulinis » Naujienos » Įtikinama Vilniaus "Pildyk" pergalė

Įtikinama Vilniaus "Pildyk" pergalė

2013-02-14
NVLRL informacija
Šį trečiadienį įvyko U-16 amžiaus grupės susitikimas tarp Vilniaus „Pildyk“ ir Kauno BTA komandų. Turinti tik vieną pralaimėjimą Vilniaus „Pildyk“ komanda papildė savo laimėjimų rezultatą dar viena pergale. Vilniečiai sutriuškino kauniečius rezultatu 23:1 (7:1, 10:0, 6:0).

Pirmojo kėlinio pradžia prasidėjo taikliom vilniečių atakom, varžovai dar bandė priešintis, tačiau sugebėjo pelnyti tik vieną įvartį. Visų rungtynių metu nesustabdomas buvo Nojus Marcinkevičius, kuris savo komandai pelnė net devynis įvarčius. Šiek tiek mažiau įvarčių pelnęs Aleksandras Nikitčenko taip pat prisidėjo prie komandos pergalės.

Kauno BTA komandoje per visas rungtynes, pirmajame kėlinyje pasižymėjo ir savo komandai garbingąjį įvartį pelnė Avrian Bork.

Sekančios Vilniaus “Pildyk” rungtynės įvyks 2013 02 20 Rokiškio ledo arenoje prieš Rokiškio SC komandą.

Kauno BTA ekipa savaitgalį susitiks su penktoje vietoje žengiančiais Torūnės SKL žaidėjais.

Vilniaus „Pildyk“ – Kauno BTA 23:1 (7:1, 10:0, 6:0)

Vilniaus „Pildyk“: N. Marcinkevičius 9, A. Nikitčenko 4, P. Misiuk, L. Krukovski, G. Sušinskis, T. Silin 2, G. Jadkauskas ir E. Valickas po 1 įvartį.
Kauno BTA: A. Bork 1 įvartis.