Titulinis » Naujienos » Įtemptose rungtynėse – baudinių serija ir pergalingas K.Janušausko įvartis (fotogalerija)

2023-01-16
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygos (LRML) rungtynėse prireikė baudinių serijos, po kurios Vilniaus „Lokiai“ (7 tšk.) 2:1 (0:0, 0:0, 1:1) nugalėjo „Trakų Galvę“ (10 tšk.).

Per pirmuosius du kėlinius „Trakų Galvė“ du sykius pasižymėjo pražangomis, tuo tarpu „Lokiai taisykles pažeidė kartą, tačiau nei vienai ekipai kiekybinės persvaros išnaudoti nepavyko.

Trečią kėlinį „Trakų Galvė“ pradėjo sėkminga ataka, kai varžovų vartininką nuginklavo Raimond Vaškevič (44:03, rez. perd. Rokas Parangovskij ir Andrej Jukušev).

Visgi tada „Trakų Galvė“ du kartus iš eilės pažeidė taisykles, rungtyniavo trise prieš penkis ir „Lokiai“ užspaudė varžovus jų aikštės pusėje. Nors įvarčio rungtyniaujant daugumoje „Lokiams“ įmušti nepavyko, tačiau vos tik sudėtys tapo lygios, Karolis Rusinas (50:28, rez. perd. Kristupas Pranckietis ir Andrius Dagilis) greitoje atakoje išlygino rezultatą – 1:1.

Daugiau įvarčių pagrindinio laiko metu pelnyta nebuvo ir komandos mušė baudinius: „Lokių“ gretose vartininko Alberto Grinevičiaus gynybos nepramušė Karolis Janušauskas, Tadas Radvila, Virginijus Janušauskas, o „Trakų Galvės“ žaidėjams Andriui Karpičiui, Evgenij Gladin ir Mariui Gaidžiui nepavyko nuginkluoti Kristupo Pranckiečio.

Atėjus „auksinio“ įvarčio metui, „Lokių“ gretose nesėkmingai atakavo T.Radvila, o „Trakų Galvės“ – Rokas Prangovskij. Visgi tada dar kartą savo laimę mėgino K.Janušauskas, kuris sugebėjo įmušti įvartį į A.Grinevičiaus ginamus vartus ir padovanojo „Lokiams“ pergalę.

Geriausiu rungtynių žaidėju „Trakų Galvės“ gretose buvo pripažintas Rokas Parangovskij, tuo tarpu „Lokių“ – K.Pranckietis.

Kitos LRML rungtynės vyks sausio 20-ą dieną tarp „Ober-Haus“ ir „Bizonai-Ekobazė“ komandų.