Titulinis » Naujienos » Istorinį „CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyrą Klaipėdoje lietuviai užbaigė pergalingai

Istorinį „CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyrą Klaipėdoje lietuviai užbaigė pergalingai

2017-11-12
 Su jaunuoju Laurynu Lubiu vartuose žaidusi Lietuvos rinktinė iššvaistė solidų pranašumą, tačiau pergalingai užbaigė Klaipėdoje vykusį „CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyrą.
 
Paskutinėse rungtynėse sekmadienį lietuviai 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) palaužė Ukrainos rinktinę, kurios pagrindą sudarė dvidešimtmečių rinktinės nariai.
 
Naudingiausiu rungtynių žaidėjų Lietuvos rinktinėje buvo pripažintas du įvarčius pelnęs Arnoldas Bosas.
 
Po šių rungtynių vykusioje draugiškoje baudinių serijoje pergalę šventė ukrainiečiai. Visi trys lietuvių smūgiai buvo netaiklūs, o L.Lubys atrėmė du iš trijų baudinių.
 
Lietuvos rinktinė dominavo nuo pat pirmų minučių, o pirmasis įvartis krito sužaidus vos kiek daugiau nei tris minutes, kai po puikaus Dariaus Kasparaičio perdavimo įvartį iš arti pelnė Emilijus Krakauskas (3:25).
 
Įpusėjus kėliniui savo įvarčių sąskaitą šiame turnyre atidarė ir A.Bosas (9:20), kuris išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino lietuvių pranašumą iki dviejų - 2:0.
 
Vėliau komandos rinko baudos minutes, tačiau nesugebėjo realizuoti kiekybinių persvarų.
 
Antrąjį kėlinį lietuviai taip pat pradėjo puikiai: po Artūro Katulio ir Dovydo Kulevičiaus perdavimų jau pirmoje atakoje dar kartą pasižymėjo A.Bosas (20:27) bei padidino pranašumą iki trijų - 3:0.
 
Trečiame kėlinyje ukrainiečius lydėjo sėkmė ir jie jau antrą kėlinio sekundę įmušė pirmąjį savo įvartį.
 
Kėliniui įpusėjus ukrainiečiai pasižymėjo ir dar kartą (48:29), tačiau daugiau įvarčių nepelnė ir lietuviai sugebėjo išlaikyti minimalų pranašumą bei švęsti pergalę.
 
Ukrainos rinktinė, kurios didžiąją dalį sudaro branduolys iš dvidešimtmečių rinktinės, yra kviestinė ekipa, prieš kurią pergalė ar pralaimėjimas į bendrą turnyrinę lentelę nesiskaičiuoja.
 
Turnyrą Klaipėdoje laimėjo nei vieno pralaimėjimo nepatyrusi Latvijos klubų rinktinė, kuri paskutinėse rungtynėse 13:0 sutriuškino Estiją, tuo tarpu lietuviai liko antroje pozicijoje.
 
Rugpjūtį vykusiame analogiškame turnyre Taline triumfavo Latvijos klubų rinktinė, o lietuviai tada neiškovojo nei vienos pergalės ir liko paskutiniai.
 
Paskutinis „CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyras vyks vasario mėnesį Latvijoje.