Titulinis » Naujienos » Istorinėse ledo ritulio rungtynėse panevėžiečiams pritrūko sėkmės

Istorinėse ledo ritulio rungtynėse panevėžiečiams pritrūko sėkmės

2014-01-27
"Sekundės" informacija
 Praėjęs šeštadienis – istorinė diena ledo ritulio gerbėjams, nes daugiau nei po dviejų dešimtmečių Panevėžyje vyko ledo ritulio rungtynės pilnų matmenų aikštėje.

Atvėrus duris ledo ritulio aikštei „Aukštaitijos“ sporto komplekso teritorijoje, Aukštaitijos sostinė tapo dar vienu šalies miestu, kuriame galima organizuoti ledo ritulio rungtynes.

Taigi, „Olimpo“ komanda, atsiradus galimybei varžytis mūsų mieste, ėmė ieškoti sau priešininkų ir draugiškam mačui pasikvietė „Gimtojo Rokiškio“ ledo ritulininkus.

Spaudžiant 15 laipsnių šalčiui, į aikštę iščiuožė gerai nusiteikusios abi komandos. Po 10 minučių apšilimo su gera nuotaika aikštės šeimininkai ir svečiai surėmė lazdas kovai ant ledo.

Rezultatyviai varžybas pradėję „Olimpo“ žaidėjai laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 1-0. Po pertraukos žaidimo iniciatyva perėmė svečiai, kurie greitais dviem įvarčiais išbalansavo panevėžiečių žaidimą.

Atsigavę po šalto dušo, „Olimpo“ ledo ritulininkai stengėsi taisyti padėtį, tačiau po 2 kėlinių panevėžiečiai atsiliko 2:4.

Trečiajame kėlinyje žiūrovų palaikomi aikštės šeimininkai dėjo didžiules pastangas persverti rezultatą savo naudai, tačiau svečiai „Gimtasis Rokiškis“ išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 8:5.

Kadangi buvo žaidžiamos draugiškos varžybos, po jų buvo mušami baudiniai, vadinami bulitais. Šioje dvikovoje taip pat buvo stipresni svečiai.

Rokiškyje veikia ledo arena, kuri, dėl ledo šaldymo įrangos, funkcionuoja 5 mėnesius per metus. Panevėžio ledo ritulio entuziastai taip pat tikisi, kad su laiku mūsų miestas turės galimybes treniruotis ir žaisti ateityje kur kas ilgesnį laiką, nei tik šaltais žiemos mėnesiais.

Panevėžio „Olimpas“ – „Gimtasis Rokiškis“ 5:8.