Titulinis » Naujienos » Istorinė "ESSM-2000" klubo pergalė (VIDEO, visi įvarčiai)

Istorinė "ESSM-2000" klubo pergalė (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-01-21
 Pirmąją pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo jauniausia čempionato komanda, jame debiutavusi Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda, kuri Vilniuje trečiadienio vakarą 5:4 (1:2, 2:0, 2:2) palaužė vietos „Geležinį vilką“.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo po Aleksandro Nikitčenkos įvarčio (03:31).

Svečiai mažumoje rezultatą išlygino (Ervinas Šatavčius, 05:00), tačiau Marius Šalomskas atstatė vilniečių persvarą (13:35).

Antrajame kėlinyje 10 minučių nuobaudą užsidirbo vilnietis Dominykas Bisturys, o elektrėniškiai išlygino rezultatą po Mariaus Lomakino įvarčio (37:32).

Dar po 13 sekundžių svečiai jau buvo priekyje, kai pasižymėjo daugumą išnaudojęs Mantas Stepanavičius (37:45).

Trečiajame kėlinyje jau svečiai kontroliavo rungtynių eigą. Iš pradžių Egidijus Binkulis (43:16) padidino persvarą iki 4:2. Edvinas Stankevičius (48:23) bandė traukti komandą į priekį ir pelnė vilniečiams įvartį, tačiau Vainius Jankauskas (55:29) vėl  grąžino dviejų įvarčių Elektrėnų klubo persvarą.

Paskutinę minutę Artiomas Sidorovas (59:32) sušvelnino rezultatą iki 4:5 ir vilniečiai pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju tačiau rezultato išlyginti nesugebėjo.

„ESSM-2000“ tai buvo pirmoji pergalė Lietuvos čempionate klubo istorijoje. Tiesa, elektrėniškiai ir toliau žengia paskutinėje čempionato vietoje.