Titulinis » Naujienos » Įspūdingoje būsimų finalininkų akistatoje - „Airwell Energija“ triumfas (VIDEO)

Įspūdingoje būsimų finalininkų akistatoje - „Airwell Energija“ triumfas (VIDEO)

2024-02-21
 OHL Baltijos ledo ritulio čempionate įvyko būsimų kovos dėl Lietuvos čempionų titulo finalininkų akistata.

Trijų įvarčių deficitą panaikinusi „Airwell Energija“ rezultatyviose rungtynėse 7:6 nugalėjo „Kaunas City“ ledo ritulininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Airwell Energija“. Jau trečiąją rungtynių minutę Povilas Verenis nukreipė komandos draugo mestą ritulį į vartus (02:44, rez. perd. Donatas Kumeliauskas).

Vos po minutės Kostas Gusevas įkirto link varžovų vartų bei pasiuntė ritulį oponentų vartininkui tarp kojų (03:46, rez. perd. Aivaras Bendžius).

Įpusėjus kėliniui svečiai įsiveržė į priekį. Progą metimui gavęs Lukas Žukauskas pasiuntė ritulį į viršutinį vartų kampą (12:44, rez. perd. Danielis Klineckis).

Antrajame kėlinyje „Kaunas City“ turėjo progą daugumai, kurios metu Denysas Hončarenko gavo laisvės ir ją išnaudojo tiksliu metimu (23:03). Vos po minutės krito ir dar vienas įvartis į Elektrėnų klubo vartus, o jį pelnė Dmytro Danylenko (24:24, rez. perd. Davidas Sibilevyčius, Paulius Grybauskas).

Savo atsaką „Airwell Energija“ surado daugumoje, pasižymėjus Tadui Kumeliauskui (27:48). Negana to, po poros minučių greitoje atakoje P. Verenis suklaidino vartininką ir surado Dovydą Laimutį, kuriam beliko pasiųsti ritulį į vartus (32:15, rez. perd. P. Verenis, Paulius Rumševičius).

Tuo puiki Elektrėnų ekipos atkarpa trečiajame kėlinyje nesibaigė. Per vos 43 sekundes jie rezultatą išlygino ir persvėrė savo naudai. Įvarčius pelnė Karolis Krasilnikovas (35:14, rez. perd. T. Kumeliauskas, Karolis Kubilius) ir Donatas Kumeliauskas (35:57, rez. perd. P. Verenis).

Kėlinio pabaigoje „Kaunas City“ gavo progą dvigubai daugumai, kurios metu Nazaras Ružnikovas rezultatą išlygino (38:33, rez. perd. D. Klineckis, Filipas Hudakas). Visgi, netrukus patys kauniečiai pažeidė taisykles, o iki kėlinio pabaigos likus 3 sekundėms P. Verenis sugrąžino persvarą „Airwell Energijai“ (39:57, rez. perd. K. Krasilnikovas).

Trečiasis kėlinys startavo dar vienu įvarčiu daugumoje. Jį vėl pelnė daugumą realizavęs N. Ružnikovas, kuris išlygino rezultatą (41:59, rez. perd. D. Danylenko, Aivaras Bendžius).

Vėliau abi komandos ilgai nerado galimybių pasižymėti, kol savo komandai pergalę išplėšė T. Kumeliauskas (58:45, rez. perd. K. Krasilnikovas).