Titulinis » Naujienos » Įspūdingame sezono atidaryme Klaipėdoje: šeimininkų patiesti lygos lyderiai

Įspūdingame sezono atidaryme Klaipėdoje: šeimininkų patiesti lygos lyderiai

2021-11-28
TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate užfiksuotas, kol kas, didžiausias sezono netikėtumas: lygos lyderiai krito prieš ketvirtoje vietoje žengiančią komandą.

Pirmosiose sezono rungtynėse Klaipėdoje ant „Akropolio“ ledo žiūrovai išvydo įspūdingą kovą, kurioje vyravo maksimali intriga: nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos, kurioje triumfavo „HC Klaipėda“ 5:4 įveikusi „Kaunas City“ atstovus.

Klaipėdiečių triumfą šiose rungtynėse nukalė puikus vartininko žaidimas: į Maksimo Ponomarenko vartus skriejo net 74 metimai, iš kurių 70 rusas atrėmė. Klaipėdiečiai į „Kaunas City“ vartus atliko beveik dvigubai mažiau metimų – 38.

Pirmajame kėlinyje po Emilio Aleknos ir Arno Palšausko įvarčių „HC Klaipėda“ dukart pirmavo, bet Vytautas Jagelavičius ir Artiomas Starovoitovas surado savo atsaką. Antrajame kėlinyje po dar vieno V. Jagelavičiaus įvarčio jau klaipėdiečiai turėjo vytis, bet ilgai persvaros svečiai neišlaikė: tiksliu metimu pusiausvyrą atstatė Mikhailas Evstigneevas.

Trečiajame kėlinyje Klaipėdos „Akropolyje“ į atlapus vienas kitam kibo Olegas Peliušenokas ir Kirylas Danilenka, o teisėjai abu muštynių dalyvius pašalino iš aikštės.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Kaunas City“ pavyko įgyti pranašumą po Pavelo Pravilo sėkmingai užbaigos atakos, bet patys sau problemų prisidarę kauniečiai gavo dvi nuobaudas, kurios virto Aleksejaus Nikulino išlyginamuoju įvarčiu.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, tad nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje. Jos metu vienintelis vartininką pergudravo M. Evstigneevas atnešęs „HC Klaipėda“ komandai pergalę prieš lygos lyderius.

Pralaimėjimą patyrusi „Kaunas City“ komanda dar šiandien gali prarasti TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato lyderių titulą, jei „7bet-Hockey Punks“ nugalės „LTeam Select“ komandą. Tuo tarpu pergalė „HC Klaipėda“ atstovams leido priartėti prie „Energijos“ iki vienintelio taško.