Titulinis » Naujienos » Įspūdingą trijų minučių atkarpą sužaidusi „Ober-Haus“ iškovojo penktą sezono pergalę (fotogalerija)

2023-02-13
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Pirmadienį Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygoje (LRML) Vilniaus „Ober-Haus“ (16 tšk.) ekipa turėdama mažiau nei du pilnus penketukus žaidėjų sužaidė nuostabią trijų minučių atkarpą bei 4:1 (1:0, 3:1) nugalėjo „Trakų Galvę“ (13 tšk.).

Vilniečius pirmojo kėlinio pradžioje į priekį išvedė Edvardas Valickas (3:42, rez. perd. Remigijus Valickas) ir šią persvarą jie išlaikė daugiau nei 30 minučių. Visgi tada Andrius Karpičius (34:31, rez. perd. Marius Gaidys) sugebėjo išlyginti rezultatą - 1:1.

Nepraėjus nei minutei „Ober-Haus“ sužaidė vieną geriausių sezono atkarpų, kai per mažiau nei tris minutes pasižymėjo Vadimas Kozlovas (35:17, rez. perd. Andrej Levšunov ir Ivan Reis), E.Valickas (36:34) ir I.Reis (37:38, rez. perd. R.Valickas) ir komandas jau skyrė trijų įvarčių skirtumas - 4:1.

Trečiame kėlinyje komandos pasižymėjo baudos minutėmis - „Ober-Haus“ jų užsidirbo 10, o „Trakų Galvė“ - 4, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Naudingiausiu „Ober-Haus“ komandos žaidėju šiose rungtynėse pripažintas I.Reis, tuo tarpu „Trakų Galvės“ - M.Gaidys.

Visas rungtynes Vilniaus klubo vartus gynė Albertas Grinevičius, o Trakų - Dominykas Katkevičius.

Kitos rungtynės LRML čempionate vyks vasario 17-ą dieną tarp Vilniaus „Fenikso“ (6 tšk.) ir Vilniaus „Orakulo“ (15 tšk.).

Sausio 6-ą vykusiose rungtynėse „Ober-Haus“ 3:2 įveikė „Kaunas Hockey“ (11 tšk.), o sausio 9-ą - Vilniaus „Lokiai“ (10 tšk.) 3:0 nugalėjo dabartinius turnyrinės lentelės lyderius „Bizonus-Ekobaze“ (19 tšk.)