Titulinis » Naujienos » Iš 23 sužaistų rungtynių - 23 Vilniaus "Eurocash" pergalės

Iš 23 sužaistų rungtynių - 23 Vilniaus "Eurocash" pergalės

2013-04-17
NVLRL informacija
Saulėtą balandžio 17 dieną įvyko U-12 amžiaus grupės varžybos tarp Vilniaus „Eurocash1” ir Elektrėnų “Maxima Favorit” komandų. Įtikinama persvara laimėjo vilniečiai 7:1 (2:0, 2:0, 3:1).

Pirmojo kėlinio pradžia prasidėjo vilniečių įvarčiu, tačiau antrojo teko dar palaukti. Puiki elektrėniškių gynyba neleido vilniečiams prisiartinti prie vartų.

Antrajame kėlinyje dar dviem įvarčiais A. Misiukas papildė savo komandos rezultatą.

Tik trečiajame kėlinyje Elektrėnų “Maxima Favorit” komandos žaidėjui M. Miliūnui pavyko pelnyti garbingąjį įvartį.

Vilniaus “Eurocash” – Elektrėnų “Maxima Favorit” 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)

Vilniaus “Eurocash” : A. Misiukas 3, J. Šusterovas, L. Washco, A. Silinas ir M. Grinius po 1 įvartį.

Elektrėnų “Maxima Favorit”: M. Miliūnas 1 įvartis.