Titulinis » Naujienos » Intriguojančiose rungtynėse „Juodupės“ ledo ritulininkai įveikė „Ober Haus“ ekipą

2014-01-26
 Šeštadienį vykusiose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Rytų konferencijos autsaideriai Juodupės „Juodupė“ ledo ritulininkai namuose 7:5 (1:3, 5:2, 1:0) nugalėjo ketvirtą vietą Rytuose užimančią „Ober Haus“ ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie po Edvardo Valicko (2:52), Sauliaus Lyniko (5:12) ir Rolando Bukausko (6:21) įvarčių jau septintąją rungtynių minutę pirmavo 3:0.

Tiesa, kėlinio viduryje rezultatą sušvelnino „Juodupės“ žaidėjas Elvinas Malcius (12:42) - 1:3.

Antrame kėlinyje virė arši kova. Vitalijus Sevrukas (23:47) išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino pranašumą iki trijų - 4:1. Netrukus „Juodupės“ ledo ritulininkai užgulė varžovų vartus ir po E.Malciaus (25:54) ir M.Buikos (26:32) įvarčių komandas skyrė tik vienas taškas (3:4).

Sužaidus 30 rungtynių minučių „Juodupės“ žaidėjas E.Malcius buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, o V.Sevrukas (30:50) ir vėl išnaudojo kiekybinį pranašumą bei nuginklavo šeimininkų vartininką. Nepraėjus nei trims minutėms „Juodupės“ ledo ritulininkai spėjo išlyginti rezultatą - E.Malcius įmušė savo trečiąjį įvartį, o Artūras Katulis (32:55) pridėjo dar vieną ir rezultatas tapo lygus - 5:5.

Pirmą kartą „Juodupės“ ekipa išsiveržė antrojo kėlinio pabaigoje po Sergejaus Obožino (37:35) tikslaus smūgio į varžovų vartus (6:5).

Lemiamą kėlinį tiksliu smūgiu pradėjo A.Katulis (43:44) ir padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų (7:5). Vėliau komandos rinko tik baudos minutes: „Juodupė“ per trečiąjį kėlinį užsidirbo 8, o „Ober Haus“ - 6 baudos minutes, tačiau komandos nebepelnė įvarčių.

„Ober Haus“ ledo ritulininkai per 9 rungtynes iškovojo 9 taškus ir užima ketvirtą vietą, tuo tarpu „Juodupės“ ledo ritulininkai per 8 rungtynes yra iškovoję 6 taškus ir yra paskutiniai - šešti.

Juodupės „Juodupė“ - Vilniaus „Ober Haus“ 7:5 (1:3, 5:2, 1:0)
„Juodupė“: E.Malcius 3, A.Katulis 2, M.Buika ir S.Obožinas po 1 įvartį.
„Ober Haus“: V.Sevrukas 2, E.Valickas, S.Lynikas ir R.Bukauskas po 1 įvartį.