Titulinis » Naujienos » I-o diviziono trečioji vieta – Klaipėdos „Baltijai“

I-o diviziono trečioji vieta – Klaipėdos „Baltijai“

2013-04-28
NLRL informacija
 Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono finalo ketverto „Akropolio“ taurei laimėti mažajame finale dėl trečiosios vietos Kaune trimis įvarčiais pirmavę aikštelės šeimininkai „Bizonai“ 4:8 (3:0, 0:2, 1:6) turėjo pripažinti Klaipėdos „Baltijos“ pranašumą. Klaipėdiečiai iškovojo bronzos apdovanojimus.

Įvarčius „Bizonams“ pelnė Vygintas Sajus (04:38, 13:51, 44:56), Vytautas Petraitis (18:57). „Baltijoje“ pasižymėjo Konstantinas Nazarovas (32:49, 42:56), Andrejus Konovalovas (35:04, 40:50), Viktoras Vaičiulionis (49:57, 51:13), Aidas Krasauskas (52:08), Jurijus Merkutovas (52:51).

Dvikovą sėkmingiau pradėjo „Bizonai“, kurie kontroliavo rungtynių eigą, o pranašumą vertė įvarčiais. Kauniečiai turėjo neginčijamą pranašumą ir po pirmo kėlinio pirmavo trimis įvarčiais.

Tačiau praėjusio sezono nugalėtoja „Baltija“ sugebėjo atsitiesti. Antrajame kėlinyje didindama spaudimą varžovams, pelnė vieną įvartį po kito, sušvelnino skirtumą, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis neišnaudojo progos išlyginti rezultatą.

Intrigą atkūrę klaipėdiečiai dar labiau ją padidino trečiojo kėlinio pradžioje po A.Konovalovo išlyginamojo įvarčio 3:3, o netrukus ir išsiveržė į priekį.

„Bizonai“ greit atstatė status quo ir įtampa pasiekė apogėjų. „Baltija“ pademonstravo  šaltakraujišką žaidimą, kai pribloškė varžovus keturiais įvarčiais per tris minutes.

Rungtynių pabaigoje kilo muštynės, o jų iniciatoriai buvo pasodinti ant prasižengusiųjų žaidėjų suolo.

„Baltija“ paskutiniąsias keturias minutes žaidė trise prieš penkis varžovus, tačiau kauniečiai nesugebėjo pelnyti įvarčio.

Geriausiu žaidėju Kauno komandoje pripažintas Egidijus Vasiliauskas , „Baltijos“ gretose geriausiu tapo Viktoras Vaičiulionis.