Titulinis » Naujienos » I-o diviziono finaluose ir Kauno „Bizonai“

I-o diviziono finaluose ir Kauno „Bizonai“

2013-04-24
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono paskutiniosiose ketvirtfinalio rungtynėse Kauno „Bizonai“ namuose 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) įveikė Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ (Rusija) ekipą ir iškovojo paskutinį bilietą į finalo ketverto turnyrą.

Dvikova kėlė nemenką susidomėjimą, mat trečioji Vakarų diviziono ekipa turėjo ambicijų įveikti reguliariojo sezono absoliučius nugalėtojus „Bizonus“.

Dvikovoje stipresni buvo kauniečiai, kurie rungtynes kontroliavo iki paskutinės minutės.

„Delovaja Rus-2“ bandė kabintis į varžovus antrajame kėlinyje, kai sušvelnino rezultatą iki 2:1, tačiau jau po minutės žaisdama mažumoje „Bizonų“ komanda susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Paskutiniajame kėlinyje „Bizonai“ padidino skirtumą iki keturių įvarčių ir drąsiai žengė į finalo ketvertą, kuris įvyks balandžio 27-28 dienomis Kaune.

„Bizonai“ – „Delovaja Rus-2“ 5:1 (2:0, 1:1, 2:0).
„Bizonai“: J.Misikonis 2, V.Sajus, B.Jakšys, M.Starkovas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus-2“: A.Frolovas 1 įvartis.