Titulinis » Naujienos » „Hockey Stars“ iš pirmosios išvykos į Latviją parsiveža tašką

„Hockey Stars“ iš pirmosios išvykos į Latviją parsiveža tašką

2021-09-20
 Vilniaus „Hockey Stars“ komanda praėjusį savaitgalį pradėjo savo kovas Latvijos moterų ledo ritulio čempionato B divizione.

Po daugiau nei metus trukusios priverstinės pertraukos į Latvijos pirmenybes sugrįžusios vilnietės pirmoje išvykoje vertėsi su kiek daugiau nei dviem penketais (12 aikštės žaidėjų), o vartininkės pozicijoje debiutavo Aušra Norkūnienė. Nepaisant to, mūsų šalies atstovės nuo pirmų akimirkų ant ledo įrodė, jog į Latviją jos atvyko nestokodamos ambicijų.

Debiutinėse sezono rungtynėse su „L&L Gold“ komanda „Hockey Stars“ pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius be atsako, tačiau išlaikyti pranašumo joms nepavyko – rungtynių pabaigoje rezultatą išlyginusios Latvijos atstovės galiausiai triumfavo po baudinių serijos 3:2. Įvarčius lietuvių gretose šiose rungtynėse pelnė Greta Baubaitė (rez. perd. Veronika Tamulionytė) ir Nomeda Burneikaitė.

Praėjus vos parai „Hockey Stars“ teko dar vienas rimtas išbandymas – „Laima 2“ komanda, kurioje rungtyniauja artimiausias Latvijos rinktinės rezervas. Šiose rungtynėse pranašumą įrodė varžovės iškovodamos pergalę 5:1. Vienintelį įvartį vilniečių komandoje pelnė N. Burneikaitė (rez. perd. V. Tamulionytė).

Po dviejų sužaistų rungtynių vieną tašką savo sąskaitoje turinti „Hockey Stars“ komanda Latvijos čempionato B divizione užima trečiąją poziciją.

„Hockey Stars“ šiemet bus vienintelė Lietuvos komanda besivaržanti Latvijos pirmenybėse. Tiesa, trys „HC Amber“ žaidėjos – Ramunė Maleckienė, Aleksandra Volyncevaitė ir Miglė Jakavičienė aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniaus gindamos „L&L Hope“ komandos garbę, kuri sezono pradžioje šventė įtikinamą pergalę 8:2 prieš „SHK Lauvas/Prizma“ merginas. Mūsų šalies atstovės šiose rungtynėse nepasižymėjo.