Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalį (3 VIDEO, visi įvarčiai, komentarai)

2017-03-10
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienio vakarą startavo antrasis ketvirtfinalis, kuriame Vilniaus „Hockey Punks“ 9:1 (1:0, 3:0, 5:1) įveikė kitą sostinės klubą „Geležinį vilką“ ir ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

„Hockey Punks“ sunkiai skynėsi kelią varžovų vartų link per pirmąsias dvidešimt minučių, o pirmajame kėlinyje pavyko pasižymėti tik kartą, kai tai mažumoje po grubios varžovų klaidos padarė Dominykas Bisturys (05:29).

Poros favoritai „pankai“ savo jėgą ėmė įrodinėti antrajame kėlinyje, kai „sunkioji artilerija“ Mindaugas Kieras (29:31), Artūras Švedavičius (34:00) ir Šarūnas Kuliešius (38:36) pelnė dar tris įvarčius.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo 5:0 po dar vieno D.Bisturio įvarčio. „Geležinis vilkas“ sušvelnino atsilikimą iki 1:5 po Timono Mažulio smūgio (48:42), tačiau jaunųjų „vilkų“ jėgos ėmė sekti.

Besibaigiant rungtynėms du įvarčius pelnė Edgaras Rybakovas (53:47, 56:33), po įvartį pridėjo Laisvydas Rimkus (58:52) ir A.Švedavičius (59:43) ir „Hockey Punks“ užtikrintai ruošiasi antrajai tarpusavio dvikovai, kuri įvyks šiandien, penktadienį 20.15 val. Vilniaus pramogų arenoje.

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 44 kartus, „Geležinis vilkas“  - 30.

Šios poros nugalėtojo pusfinalyje jau laukia tiesiai į patekusi Juodupės „Juodupė“. Kitame pusfinalyje kovo 12 ir 14 dienomis, ir, jei prireiks kovo 17 dieną serijoje iki dviejų pergalių susitiks Elektrėnų „Energija“ ir Rokiškio „Rokiškis“.