Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" priartėjo prie antrosios vietos, "Juodupei" finalinis ketvertas nutolo

2016-03-11
Lietuvos ledo ritulio čempionate intriga sumažėjo iki minimumo. Penktadienį Vilniuje vietos „Hockey Punks“ 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) įveikė Juodupę“ ir mažojo Šiaurės Lietuvos miestelio komandai beliko teorinės viltys patekti į finalinį Lietuvos ledo ritulio čempionato ketvertą, dėl vietos kuriame „Juodupė“ konkuruoja su Kauno „Baltų ainių“ klubu.

Šioje dvikovoje vilniečiai pergalę pasiekė sunkiai, Kietoje ir varginančioje kovoje „Hockey Punks“ įvartį pelnė tik pirmojo kėlinio antrojoje pusėje (13:27), kai pasižymėjo Šarūnas Kuliešius.

Antrasis įvartis krito antroj kėlinio viduryje, o pasižymėjo Karolis Šlikas (29:16). Beje, perdavimus abiems įvarčiams atliko vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs grupės G&G”Sindikatas” narys Andrius Glušakovas „Pushaz“.

Svečiai palūžo trečiajame kėlinyje, kai daugiau jėgų išsaugoję vilniečiai pasiuntė dar keturis įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę. Pasižymėjo Martynas Šlikas (44:18), Ernestas Čepulis (53:40) ir japonas Naoki Kaneko  (55:03, 57:49).

Po šios pergalės „Hockey Punks“ įsitvirtino antrojoje čempionate vietoje. Jau aišku, kad finaliniame ketverte kovo 26-27 dienomis Elektrėnuose Vilniaus klubas pusfinalyje žais su Rokiškio „Rokiškiu“.

„Juodupė“ savo likimą atidavė į varžovų rankas. Pernai trečiąją vietą čempionate užėmę juodupėnai beturi rungtynes su pralaimėjimų nepatyrusia Elektrėnų „Energija“, tad reikėtų tikėtis stebuklo ir dviejų Kauno „Baltų ainių“ nesėkmių dvikovose su autsaidere Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda.

Kitos čempionato rungtynės įvyks kovo 15 dieną Elektrėnuose, kur susitiks „Energija“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19  19  0  0   0   207:54    57
2. Vilniaus „Hockey Punks“       22  15  0  2   5   118:76    47
3. Rokiškio „Rokiškis“           22  13  2  0   7   114:56    43
4. Kauno „Baltų ainiai“          21  10  1  2   8    94:83    34
5. Juodupės „Juodupė“            23  10  1  0  12    82:91    32
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   23   4  1  0  18    79:188   14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         22   0  0  1  21    68:214    1